reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

jagmar-odezwę się i ja (choć nieproszona;-)).też kupiłam ten wozek na allegro (uzywany) .pomimo tego,ze zdecydowałam się go nabyć ze wzgl na jego wymiary (musiał wejść do windy) to jestem bardzo,bardzo,bardzo zadowolona!!!!nie zamieniłabym go na żaden inny!Dużo lepiej się prowadzi niz pojedynczy (mam mutsy 4rider),jest tez od niego lżejszy,bardziej zwrotny i zajmuje mniej miejsca w bagażniku!!!!używam go już ponad 2 m-ce i póki nie nie zanotowałam jego żadnej wady.na pewno będziesz zadowolona!!!:)
 
reklama
dodam jeszcze tylko,ze mój młodszy jest już sporym klockiem (6kg) i jeżeli bedzie nadal tak rósł to długo już nie pojeździ w gondolce z tyłu (kupiłam graco).trochę mu już tam ciasnawo się zaczyna robić:/mam nadzieję,ze szybko będzie siedział a jak nie to będzie trzeba wykombinować coś innego na rozłożonym oparciu spacerówy.
 
magda2591 dziękuję za informację. Przekonałaś mnie ostatecznie do kupna tego wózka. Jeszcze trochę się łamałam i zastanawiałam czy nie lepiej kupić tańszą nówkę czy używany wózek jane. Teraz już nabrałam pewności :). Będę się czaiła na używany z allegro, może trafi mi się jakaś okazja :). No chyba, że wygram w totka, wtedy fundnę sobie nowy :)
 
hej dziewczyny. W grudniu zostane podwójna mama z dziećmi 1,5 roku różnicy. Mój starszy syn póki co jest zdecydowanym zwolennikiem wózka i chetnie spi na spacerach.
Oczywiscie zastanawiam sie nad zakpem podwójnego wózka. Mam w domu x landera xa, ale podwójny wózek musze zakupić co najmniej na pierwszy rok z dwójka maluchów.
Pierwotnie miał być Britax b-dual, ale cena nowego mnie lekko odstrasza, a ciezko kupic uzywany, no i chyba piankowe koła mnie tez zniechęcają.

Druga opcja to OBABY XI TANDEM. OBABY Wóżek dla bliźniąt - XI Tandem SPORT Lime | W podróży, na spacerze | Wózki dla bliźniąt | Sklep dla dzieci - Avent, Medela, Recaro, akcesoria dla niemowląt, wózki, laktator, wyprawka dla noworodka
Czy któras z Was uzytkuje ten wózek? Jakie macie opinie na jego temat. Z góry wielkie dzięki za pomoc.
co prawda nie mam tego wózka ale p&t podstrona produktu p&t który działa na podobnych zasadach więc moja opinia może coś ci pomoże. na razie jeździmy w wersji gondola plus siedzisko dla starszaka nad nią i plusy to to że jest mały, łatwo się składa, mieści w bagażniku, super prowadzi, dzieciaki mają wygodnie, minus gondola jest dość mała i długo nie posłuży, jak większe dziecko siedzi na górnym fotelu a na dole jest gondola to w razie jak starszak zaśnie nie można rozłożyć siedziska i główka spada. wg opinii znajomej po rozłożeniu na dwa siedziska jest jeszcze lepszy
generalnie ja jestem bardzo zadowolona, wózek się sprawdza, ale wiadomo że każdy ma inne wymagania
 
Hej dziewczyny ;)
Mam do sprzedania wózek bliźniaczy BabyMax. Używany był przez pół roku dla moich dzieci. Nie jest zniszczony.
Obecnie go piorę ale jak już wyschnie, to wrzucę więcej fotek.
Wózek spacerowy + 2 gondolki-nosidełka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera, osłonka na nogi i torba.
Z wózka byłam bardzo zadowolona. Można go prowadzić jedną ręką. Gdyby nie to, że synuś porzucił jeżdżenie w wózku, to pewnie jeszcze długo bym go używała.
Cena 600 zł.

Zobacz załącznik 393319Zobacz załącznik 393320

1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg
5.jpg6.jpg
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny ;)
Mam do Was pytanie. Chciałabym kupić dzieciom podwójne sanki na zimę. Takie jeden za drugim.
Miała któraś z Was takie sanki? Jaka firma? Jak się sprawdziły i jak długo dzieci w nich jeździły (jedną zimę, dwie)?
Dzięki za wszystkie odpowiedzi.
 
Karolino posiadamy takie sanki - teraz będzie trzecia zima :)

I na pewno jeszcze posłużą.... Oparcia można wyciągać, więc mieściłam się z dwójką, a Tatuś ciągnął ;)

Mamy sanki firmy TAKO :)
 
Dziewczyny proszę doradźcie ;-)
Powoli przymierzamy się do zakupu podwójnego wózeczka, między maluchami będzie rok i 7 mscy różnicy. Myślę o jane powertwin- jesteście z niego zadowolone ? pewnie gdzieś są tu opinie, ale nie mam kiedy kopać ... :-( a może jakieś inne sugestie (ale na pewno nie p&t i nic podobnego )
 
reklama
ja nic nowego nie napiszę - TYLKO peg perego duette SW!!! nie będę po raz setny pisać co o nim sądzę... ;) radzę przeczytaj cały ten wątek, bo warto!!!!!
 
Do góry