reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze podwójne wózki

a propos peg perego - jak się tam tapicerkę ściąga?
Chcę sprzedać mojego, ale najpierw chciałam go wyczyścić i nie wiem, jak to obicie zdjąć :zawstydzona/y:
 
reklama
tylko teraz ze słoneczkiem ciężko ;-)
a swoją drogą, zastanawiam się, po co są te zatrzaski pod nóżkami, skoro i tak nie da się zdejmować tapicerki.
 
to do pomieszczenia kaloryfery na full ;)
W ogóle to uważam, ze ta tapicerka bardzo dobrze się czyści i jest mało brudząca... choć przyznam, że wolałabym, aby się dała ściągnąć ;)
 
mamy czterokołowego phil&teds'a. sprawdza się fantastycznie. z dwójką dzieci prowadzę go jedną ręką. wózek płynie po chodnikach. mieszkamy na wsi, przy drodze pełnej mega dziur- tu też świetnie daje sobie radę i też pcham go jedną ręką :tak: mój dwulatek uwielbia siedzieć na dole, wbrew temu, że niektórym się wydaje, iż to dziecko "na dole" takie poszkodowane, bo nic nie widzi. sam się tam pcha ;) Najmłodsza albo śpi w foteliku samochodowym, albo leży sobie w coconie.
 
reklama
Do góry