reklama

Nasze pogaduszki :P

Temat na forum 'Rozmowy o wszystkim' rozpoczęty przez bansikxd, 7 Listopad 2009.

1. bansikxd

bansikxd KoChAm ;*

:-d:-d:-d

2. Malwina91

Malwina91 Fanka BB :)

Witam mam nadzieje że moge tu z wami popisac???

Ostatnia edycja: 7 Listopad 2009
  3. reklama
  4. madzia18

madzia18 Fanka BB :)

o jak miło ;p tu mi sie podoba ;p

jesli moge ponakrzekać....ałaaaaa bolą mnie jajniki, chyba jajniki, umieraaaam...raz jeden, raz drugi ... nie wiem tylko od czego :p

5. Malwina91

A ja nie wiem czy wogóle moge pisa na tym wątku:(

6. patrycja24berlin

patrycja24berlin Mama czerwcowa'06 Fan(ka)

Madzia moze to nie jajniki a dni plodne ;-):tak:

7. bansikxd

bansikxd KoChAm ;*

Madzia a ja ci mówię to ciąża :-p no to dziewczynki moze napiszemy cos o sobie żeby się lepiej poznać.
    No to ja zaczne:
    Jestem Ada i mieszkam w łodzi mam prawie 8 miesiecznego synka Igorka. Mam 19 lat. Ucze się zaocznie :tak: Na forum jestem już od jakiegoś roku i oczywiście nie uważam was za internetowe twory :-D:-D:-D Nienawidzę przede wszystkim kłamstwa :tak:(Żadnych aluzji) :-D:-D:-D Trochę jak ogłoszenie matrymonialne to brzmi :tak: Co do drugiego dziecka to bardzo bym chciała ale jeszcze nie teraz, marzy mi się dziewczynka :tak:;-)

8. Malwina91

No to ja druga mam na imie Malwina mam prawie 19 lat za tydzień biore ślub z Moim narzeczonym jestem prawie w 8 tygodniu ciąży i mieszkam w Głuszycy.
    Teraz siedze w domu na zwolnieniu lekarskim bo nie moge pracowac.
    Niewiem co tam wam jeszcze napisac??
    Jak coś to pytajcie

9. monika18815

monika18815 Fanka BB :)

czesc kochane:)))
    a będe trzecia:)
    mam na imie monika jestem z Piotrkowa Tryb.i mam 26lat-nie jestem stara:)))
    mam 8miesięczna córcie.i troche inne poglady na różne sprawy niż większość z WAs co pewnie juz wiecie:)))nie ważne...lubie pisać i rozmawiać z dziewczynami' doradzać i pytać i różne sprawy'
    niestety mojej majce chyba idą górne jesynki bo znowu strasznie jest marudna i płaczliwa
    Ada chyba mamy swoje forum co????:)
    i czemu mi nie napisałas na nk ze masz nowy wątek???
    Tobie sie marzy dziewczynka a mi chłopczyk:)))

Ostatnia edycja: 7 Listopad 2009
  10. reklama
  11. bansikxd

bansikxd KoChAm ;*

Monika właśnie ci napisałam wiadomość więc sobie looknij :tak: i jak już pisałam współczuje twojej malutkiej :-( biedactwo, mój nadal szczerbol ;-) mam nadzieje że nikt nam nie zablokuje tego wątku :tak::-D

12. bansikxd

bansikxd KoChAm ;*

a poza tym napisałam ci "wpis" na koncie :tak:

Poleć forum