reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze porody Czerwcówkowe

Ginsgeros, no śmiałam się w głos i przez łzy, aż Wojtek przyleciał z drugiego pokoju zaniepokojony co się mamie stało:szok::-D
Cudne te Twoje wspomnienia...a ile w nich miłości:tak::tak::tak:,
 
reklama
Gingeros super opis, ja tez się popłakałam i na koniec roześmiałam :-D
Esia ja choć miałam poród lekki i super go wspominam, drugiego strasznie się boję, może dlatego że teraz wiem co mnie czeka.
 
Gingeros-super opis.dałas czadu!!!
tysle sobie ze jak znajde troche czasu to napisze moje wspomnienia.Na dzien dzisiejszy mam 2 dzieci tzn M chory same rozumiecie 36.8 i nieodkrywaj kołdry bo zimno:baffled:
 
No to wybór jest prosty :tak:
Moje dwie koleżanki rodziły w Bielańskim (luty, marzec), jak chcesz moge spytać sie o położne. Obie miały swoje.
A Twój lekarz jest tez z tego szpitala?
O, bardzo chętnie :tak: Moja gin jest stamtąd, tylko od ponad 2 lat na macierzyńskim/wychowawczym :baffled:

Gingeros Kochana, gdyby tak się dało, to bym Cię ozłociła :-D

Kotek dlatego drugi raz jest gorszy ;-)
 
Do góry