reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze porody Czerwcówkowe

reklama
Dorka jeszcze raz gratuluje! twoja mala jest sliczniutka! A swoja droga podziwiam ze jak tylko wyskoczyla z brzuszka to ty juz na rownych nogach stoisz przy niej:-):tak:. Dziwie sie tylko ze ta osoba co sie zajmuje mala to murzyn?? A ty nie mieszkasz w Pl???

Gosia gratuluje super szybkiego porodu, oby nasze tez takie byly!!!!:tak::tak::tak::tak:
 
Asylan lekko nie miałaś, ale fajni lekarze i połozne skoro przepraszają za ból:tak:.
Dorka fajnie że tak szybko Ci poszło i że nie masz szwów tego ci zazdroszczę;-), a to zdjęcie cudowne:-).
Gosiu jestem z Tobą;-), wiem co czujesz, a kiedy mąż przyjedzie? I pojedzie znowu czy już zostanie?
 
Dziewczęta ale miałyście porody... Albo nie bardzo jest się czego bać, albo jesteście wyjątkami albo nam tu ściemę między oczy... :-D
Żartuję oczywiście - cieszę się, że nie było tak źle! :-)
 
Asylan, to żeś się wycierpiała bidulo. Tylko przerażasz mnie trochę, bo sądząc po Tobie i Monice, która rodziła 20 godzin wychodzi na to, że informacje o błyskawicznym i mało bolesnym drugim porodzie można sobie pod tramwaj położyć.:eek::baffled:
Dzagud nie strasz !!!!
Jesteś moją ostatnią nadzieją, jeśli u ciebie się też nie sprawdzi, to ja się kładę na tory kolejowe ;-)
 
Dorka to dobrze ze porod przyjmowala angielka;-):tak::-) a nie murzynka! jeszcze raz gratuluje sliczniutkiej dzidzi!!!!
 
Monia12 a Ty rasistka czy co?? jakoś to głupio się czyta takie pytania:-( Chyba, że nie znam jakiegoś szczegółu to sorry ale....
 
nie chcialam roztrzasac tematu i tak to nie forum na takie dyskusje, ale przykro to sie czyta. Ja mam kilku przyjaciol czarnych z umiejetnosciami i kultura wyzsza od nie jednego "krajowego"... i tak sie zastnawiam. No, ale nie bede na ten temat dyskutowac kazdy ma swoje zdanie - niemniej jednak Siwucha - dzieki ;-) ;-)
 
reklama
Monia12 a Ty rasistka czy co?? jakoś to głupio się czyta takie pytania:-( Chyba, że nie znam jakiegoś szczegółu to sorry ale....

Siwucha odpowiadajac na twoje pytanie...kurcze ciezko w paru zdaniach ale moze napisze tak. Nigdy rasistka nie bylam, teraz tez nie jestem, mam wielu murzynow przyjaciol w pracy jednak nie chciala bym aby moim noworodkiem zajmowali sie murzyni (nie bede tu pisac dlaczego) itd ale mieszkajac tutaj nie da sie nie zauwazyc ze czarna populacja niszczy ten kraj itd. Nie bede sie wywodzic ale mam nadzieje ze zrozumiesz moja odpowiedz.
 
Do góry