reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Porody Lutowkowe....

Sawa ,nie oszukuj przeciez jeszcze nie urodzilas:laugh2: .Spojrz na paseczek:laugh2:
 
reklama
opisze moj porod wkrotce,ale teraz tak szybko naskrobie, ze cudowni lekarze uratowali zycie mojemu dziecku. nie meczyli mnie tez bolami podczas proby porodu naturalnego i od razu podali zzo. meczylam sie w bolach ok 40 minut, ale teraz juz wiem ze NIGDY nie zdecyduje sie na porod naturalny. tylko cesarka. swietnie sie po niej czuje:tak:
 
Ja po pobycie w szpitalu też chce cesarki, bo nie dam rady urodzić...o mało nie zemdlałam z przerażenia jak szłam na porodówke....mówie w domu,ze chce zapłacić za cesarkę na zyczenie i koniec, a oni,ze przesadzam...ale nie czuje siena siłach rodzić..NAPRAWDĘ!!:tak::tak::tak:
 
lil kate: Jeszcze niedawno robiłaś skwaszoną minkę na myśl, że może będziesz musiała mieć cesarkę z powodu szyjki a tu zobacz... już jesteś na nogach, zadowolona i uśmiechnięta, super!!! :tak: :-D

mysia23: ile u was kosztuje cesarka na życzenie? Ja słyszałam, że w Krakowie to są kosmiczne koszty - pomiędzy 3.000 a 8.000zł !!! :szok:
Kobieto dasz radę.. bądź dzielna ;-) :tak: Teraz panikujesz ale nie Ty jedna się boisz! Zapewniam Cię że pewnie 99% kobitek ma pietra przed porodem, nie Ty jedna :no:
Ja też się troszkę boję, to chyba normalne? Ale zdam się na lekarzy.. sama na cesarkę bym się raczej nie zdecydowała. Jeśli nie będzie wskazań do cc to chcę rodzić naturalnie... chcę żeby był przy mnie mój ukochany i żebyśmy do końca życia wspominali to wydarzenie jako najpiękniejszą chwilę w naszym życiu :tak: Z resztą.. nawet gdy miałabym rodzić sama, to też siłami natury, to naprawdę bezpieczniejsze i dla nas, i dla dzidziusia...
 
jestem tego samego zdania co JOASIEk!!!
mysia23 i inne dziewczyny ktore beda rodzic: porod naturalny naprawde nie jest az taki straszny!!!!! opisze go wkrotce ale siedze z goraczka i nie dam teraz rady.....bo to dlugi bedzie opis!!!!porod naturalny to niesamowite przezycie dla kobiety, oczywiscie szanuje inne opinie ale ja osobistenie wyobrazam sobie inaczej rodzic!!!!
trzymam za Was kciuki!!!! Nie bojcie sie!!!!!!!
 
Dziewczyny te ktore chca cesarke...Wydaje mi sie,ze taniej byloby uzyskac zaswiadczenie od okuisty,ze nie mozecie rodzic naturalnie.Mysle,ze jakby okulista dostal z 500 zl,to by sie strasznie cieszyl.Nie sa to w koncu 3000 tysiace:szok: .Ja swojej okulistce zeszlym razem dalam 200 zl:tak: i juz.Jak nawet nie macie wady wzroku,to okulista cos wymysli,jakies nadisnienie w oku,cienka siatkowke...cokolwiek...
 
mysia23 myślę że Joasik ma racje....wszystkie na pewno się boją tego całego porodu:baffled: ja mam od kilku dni bóle, które są dość silne:baffled: a wiem że to dopiero początek, ale pocieszam się tym że tyle kobiet dało rade to ja też musze;-)
 
DAMY RADE NIE PĘKAJMY:-D Mam nadzieję że po wszystkim okaże się że nie taki diabeł straszny.....wrrrr.....OBYYYY HIHI
 
reklama
No pewnie że damy radę!!! :tak:
Agusia9915: a na opis Twojego porodu czekamy... W MARCU!!! :-p :-D :-p
 
Do góry