reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Porody :)

reklama
Geperty napisałam: kolejnego styczniaka, więc starania od marca-kwietnia o ile dobrze pójdzie, żeby było na początku 2010 :tak:;-)

Takich chętnych było więcej, miałyśmy zakładać klub planujących i co? Ja i Abejka się ostałyśmy? Antosiowa wypadła z kolejki ale reszta? :-p
 
Antosiowa będziemy miały w Tobie wsparcie, z góry dzięki ;-)

A cóż tak kwietniówkę Geperty? Jakaś szczególna data?
 
Po prosty ładny miesiąc i ładną ma nazwę :-p, ale jakby się nam omsknęło to maj też może być :-D.
 
Geperty napisałam: kolejnego styczniaka, więc starania od marca-kwietnia o ile dobrze pójdzie, żeby było na początku 2010 :tak:;-)

Takich chętnych było więcej, miałyśmy zakładać klub planujących i co? Ja i Abejka się ostałyśmy? Antosiowa wypadła z kolejki ale reszta? :-p

ja chciałam zacząć starania w czerwcu 2009:blink:
i chcę dziewczynkę (a co:-p)
teraz plany się chyba trochę zmienią ( o kilka miesięcy conajmniej), bo sobie studia wymyśliłam, więc musze wyliczyć tak rozsądnie żeby nie urodzić w trakcie.
Ale w sumie, jakby dobra niania była w pobliżu... na półtora dnia w tygodniu bejbinke mogłabym zostawić.(jakby była nieco większa oczywiście)
 
reklama
Ja też chcałabym w 2010 roku urodzić. Ale czy mi to wyjdzie? :baffled: Najpierw muszę się doprowadzić do ładu i składu, a dopier poem myśleć o kolejnym bejbiku :tak:
 
Do góry