reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze powroty do pracy....

Marrtruda, ja biorę urlop (stary) po macierzyńskim i nie muszę robic rzadnych badań. Oj ciężki będzie powrót do pracy, ale przy budowie domku nie możemy sobie pozwolić na mój wychowawczy :-( :no:
 
reklama
te badania trzeba zrobić jak ktoś w ciąży był na zwolnieniu dłuższym niż 30 dni..
ja już badania zrobiłam od wtorku jestem na wypoczynkowym a od 1 marca wracam do pracy na pełny etat.. BUu
 
A ja dzisiaj byłam w pracy, załatwiłam sobie wychowawczy do końca czerwca, teraz tylko jeszcze muszę podjechać do urzędu gminy tam załatwić formalności. Bardzo się cieszę, że w domciu z córą posiedzę jeszcze pół roku:tak: . Bałam się, że będa na mnie krzywo patrzeć w pracy, ale na szczęście pani dyrektor była bardzo miła i wyrozumiała, żadnych problemów nie będzie robić.
 
U mnie szykują się zmiany, zmiany, zmiany... :-)

Zwalniam się z mojej dotychczasowej pracy, do końca lutego mam urlop, a potem rozwiązanie umowy, a od kwietnia zaczynam pracę w moim zawodzie, co prawda na 1/4 etatu, ale póki co, mi to pasuje, bo będę miała dużo czasu dla dzieci. A pracować będę w lecznicy weterynaryjnej. Powoli spełniaja się moje marzenia. Jak urodziłam Julkę, to nigdzie nie mogłam znaleźć pracy w lecznicy na etat, a teraz proszę :-)
 
Martrudko to super! Masz pierwszych pacjentów - bedziemy u Ciebie koty leczyc :) tylko podaj namiary gdzie :)
 
MARRTRUDKO to fajnie że spełniają się twoje marzenia. Dużo przyjemniej się pracuje jak się robi to co się lubi. Ja też kombinuje zmienić pracę . Ale póki co to nie zapeszam.
 
Cieszę się, że zmieniam pracę, ale jednocześnie się boję, bo ja wogóle boję się zmian...
A będę pracowała w lecznicy w Grodzisku Mazowieckim, ale to tylko 1/4 etatu, więc będę 1-2 razy w tygodniu :-)
W każdym razie służę pomocą Waszym milusińskim :-)
 
reklama
MARTRUDA TRZYMAM ZA SŁOWO :-) ;-) JAK ZNAJDĘ CHWILKĘ TO SKROBNĘ DO CIEBIE NA PRIVA , BO MAM PROBLEM Z SUKĄ:dry:
 
Do góry