reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

reklama
Odebrałam wczoraj moje rtg kręgosłupa. Z opisu wynika skrzywienie odcinka lędźwiowego w lewo, a oprócz tego zniesiona fizjologiczna lordoza lędźwiowa. Teraz muszę się do lekarza umówić i cobaczymy co ona na to, czy mnie skieruje do ortopedy czy coś innego wymyśli.
 
Basiek, boli cały czas, nie jestem w stanie zapomnieć, że mam kręgosłup;-) Z tego co czytałam, z reguły ortopedzi decydują o jakichś zabiegach rehabilitacyjnych albo ćwiczeniach. Na szczęście podobno dobrze dobrane ćwiczenia plus coś jeszcze dają dobre efekty przy takich schorzeniach.
 
Madziku przykro mi, ze masz takie wyniki, Ja mialam kiedys i to, i rezonans, byl neurolog - leki na sterydach typu metypred, no i oczywiscie jakies tam cwiczonka i zabiegi - wszystko, procz masazy to taki pic na wode... wiadomo jak z opieka u nas :/.. a to bylo bardzooo dawnooo temu, mam nadzieje, ze ten facet na ktorego masz namiary okaze sie jakis konkretny
i Ci pomoze!!!!
 
reklama
Do góry