reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

reklama
Aha! Madzik przypomnialo mi sie co mi pomoglo, i to naprawde na dlugi okres - krioterapia! Koniecznie sie dowiedz czy jest gdzies u Was no i czy mozesz korzystac z komory zimna.
 
madzikk ja tez lubie saunę, ale kriokomora to inne doznanie.Po jest super, masz tyle energii co po 3 red bullach.Zresztą jesteś w niej parę minut wbrew pozorom nie zdążysz wymarznąć.
Ponoć na stawy pomaga, ale chyba w sensie zwyrodnieniowym.
 
Madzik ja tez wole zdecydowanie ciepelko :)
Ale krioterapia na pewno pomaga w rehabilitacji, rozluznia miesnie - bardzo pomaga na przewlekly bol, wszelkie uszkodzenia, naderwania, zapalenia... i przede wszystkim wzmacnia. Mi pomoglo,, jak chodzilam na zabiego to glwonie korzystali z tego sportowcy :)) fajni ;) i starsze osoby.
 
Lepi badanie niczego nie wykazalo... mogl byc piasek lub maly kamyczek, ktore sie wymyly.. albo to zuplenie cos innego bylo.. :( najgorsze, ze niewiadomo.. a badanie to tez.... taka lipa, jeszcze nigdy nie mialam tak szybkiego i byle jakiego usg! nfz... wrrrr....
dziekuje za pamiec :*
 
reklama
Maja - kurcze czyli dalej nic nie wiadomo. Przecież taki ból nie bierze się bez powodu. Ale masz rację badanie - bez komentarza:no:
 
Do góry