reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze problemy zdrowotne, wizyty u lekarza

Niestety lekarka potwierdziła moje przypuszczenia i stwierdziła dnę moczanową. Dostałam tabletki do łykania :( Mam ograniczyć białko do minimum minimum!! Do tego mam nie odpuszczać okulisty bo te podwyższenie ciśnienie w oczach nie wróży nic dobrego (wspominała coś o jaskrze).
Powiedziałam już dla mojego M żeby się rozejrzał za lepszym i młodszym modelem bo po co mu taka kaleka! :( :(:(:(:(:(
 
reklama
Jolek będzie dobrze, no a podniesione ciśnienie w oczach faktycznie może oznaczać jaskrę więc lepiej to sprawdź, ale się nie martw ja miałam 3 lata temu podejrzenie bo ciśnienie miałam wysokie i lekarz mnie dobrze przebadał kilka dni chodziłam codziennie mierzyć ciśnienie i wyszło że to było z mojej głupoty było lato słońce a ja mam alergię na UV i nie chodziłam w moich okularach tylko słonecznych no i to nadwyrężyło moje oczy i ciśnienie się podniosło. Ja nawet o tym niewiedziałam ja widzę bez okularów, a że nie chciałam mieć kataru i łzawiących oczu to słoneczne nosiłam.
 
Joluś....:szok: tulę mocno!!! bierz systematycznie leki, stosuj się do wskazań lekarskich - wierzę,że wszystko będzie dobrze!
i przestań z tekstami o lepszym modelu bo skopię 4 litery :wściekła/y:
 
jolek kochana tylko się nie załamuj!!!! I prosze nie mów takich bzdur facetowi, bo oni się szybciej załamują niż my kobiety, bo wbrew pozorom to my jesteśmy silniejsze psychicznie. WIęc głowa do góry i pamiętaj,że da się z tym zyć. A jak nie potrafisz się pocieszyć, to powtarzaj głośno: ZAWSZE MOGŁO BYĆ GORZEJ! Uszy do góry &&&&&
 
Joluś, będzie dobrze kochana. Moja koleżanka ma od kilku lat stwierdzoną dnę moczanową, bierze leki, w miarę trzyma się diety i bardzo dobrze się czuje, zupełnie normalnie funkcjonuje. Rozumiem, że teraz diagnoza jest dla Ciebie szokiem, ale zobaczysz, niedługo oswoisz się z sytuacją, lepiej poznasz chorobę, dowiesz się o niej czegoś więcej i będzie ok. :-*
 
Jolcia, kochana, nie gadaj takich głupot dla Twojego M. Na pewno potrzebujesz czasu, żeby oswoić się z chorobą, spokojnie, będziesz łykała tabletki, w miarę trzymała dietkę i wszystko będzie dobrze. Tymczasem ściskam Cię mocno.
 
Jolus co za wiesci:szok: :(( skad taka choroba u Ciebie? mialas jakies objawy wczesniej ?? kochana tak jak pisza babeczki - z tym sie trzeba oswoic, no i powoli zaakceptowac, niestety.. bierz leki, mierz cisnienie regularnie i bedzie dobrze ! sciskam :*** ..i nie piernicz!z tym m!!!
 
reklama
Joluś- właśnie wariatko Nasza kochana za te głupoty co M wygadujesz to po pupie dostaniesz! jesteś dorosła to możesz :-p kurcze nie wiem co to za choroba , na czym polega itp.. ale zgadzam się z dziewczynami , nie załamuj się , bierz leki a bedzie dobrze , pamiętaj że nastawienie to już sukces , ja wiem wiem że się łatwo mówi ale uwierz że tak jest :))) bo jest! i pamiętaj że Nas masz i że My tu będziemy z Tobą :))) :*:* Love ya! :*
 
Do góry