reklama

Nasze propozycje książkowe

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Jotemka mam nadziejęże nie uraziłam Cię bo nie takie miałam intencje:)

Dziewczyny właśnie skończyłam czytać kolejną książkę"Papieżyca Joanna". Serdecznie polecam jeśli ktoś lubi kontrowersyjne książki bo akurat ta jest gdyż bycie Joanny papieżem jest obecnie negowane:))

reklama

dagmar

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Ja dzisiaj byłam w bibliotece i pożyczyłam "egzorcysta" i "toszsamość Borna"
No bo jak można tego jeszcze nie przeczytać?
Jutro gin od 15tej ale wcześniej pojadę po wyniki toxo i glukozy, mam nadzieję, że jakoś dojadę

TruskawkowaMamba

Rozwiązania
0
Dziewczyny jak ja dawno żadnej książki nie przeczytałam, aż wstyd...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale tak mnie zmotywowałyście, że dorwałam pierwszą lepszą książkę i.....od kilku dni czytam w każdej wolnej chwili:tak:
Może nie jest to zbyt ambitna książka, ale od czegoś trzeba zacząć:-D Nora Roberts Błękitna dalia.
Wy czytacie takie bardziej wyszukane książki, a ja te lekkie puki co. Swojego czasu oczarowana byłam książkami o tematyce arabskiej- i chyba do tego powrócę ;-)

Jotemka

Rozwiązania
0
Truskawkowa, jeśli lubisz lekkie to polecam Ci wszystkie książki Szwai. Zaczęłam od Klubu Mało Uzywanych Dziwic. Połykałam dosłownie...

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Tuskawkowa z lekkich jeszcze wcześniej przeze mnie wspomniane Fanaberie chyba Wrońskiej:)

A poza tym żadna książka nie jest mało wyszukana są po prostu różne gatunki:) Co ktolubi:))

Edysiek

odkrywca
Miasto
dolnyśląsk
Rozwiązania
0
Truskawkowa każdy czyta co lubi, ważne żeby choć na chwilę znaleźć się w innym świecie :-)

Z lekkich pozycji polecam Trylogię owocową (Smak świeżych malin, Cierpkość wiśni, Herbatniki z jagodami) Izabeli Sowy.

TruskawkowaMamba

Rozwiązania
0
Nie dość, że z Wami łatwiej przejść przez ciążę ha ha ah to jeszcze się "nawrócę" na czytanie:tak:
A poważnie, to kiedyś bardzo dużo czytałam,a od kiedy urodziłam Młodego przeczytałam może ze 3 książki....ale teraz nadrobię;-)

Jotemka

Rozwiązania
0
No jak tam Truskawkowa, coś CI się udało poczytać??
Z ciekawych - jak dla mnie Polecam Maryna Miklaszewska "Spotkałam kiedyś prawdziwego hipstera"
Aktualnie wraz z moją córką - ona czyta i ja też, bo po pierwsze muszę sobie przypomniec, a po drugie mozna o książkach spokojnie porozmawiać połykamy kolejne tomy Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz. Aktualnie jesteśmy na Opium w rosole. Karola już skończyła, a ja zaczynam, połykamy to w dwa dni.Mam ambicje zebrać wszystkie tomy, bo to zawsze było moje marzenie. Jeszcze jako nastolatki. Urzeka mnie ładna polszczyzna i pochwała mądrości.

reklama

kroczek_k

Nowy rok, nowa nadzieja
Rozwiązania
0
Amnie ostatnio uciekła wena do czytanie i wróciłam do klasyki kryminału Agathy Christie:))

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Odważnie, lecz bezpiecznie – instakonkurs z Bella Baby Happy

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/07/2019

Test

Przetestuj Mleczko ochronne SPF 50 o zapachu wanilii Lirene KIDS

Zgłoszenia przyjmujemy do 12/06/2019

Nowe pytania

Do góry