reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze propozycje książkowe

Jotemka mam nadziejęże nie uraziłam Cię bo nie takie miałam intencje:)

Dziewczyny właśnie skończyłam czytać kolejną książkę"Papieżyca Joanna". Serdecznie polecam jeśli ktoś lubi kontrowersyjne książki bo akurat ta jest gdyż bycie Joanny papieżem jest obecnie negowane:))
 
reklama
Ja dzisiaj byłam w bibliotece i pożyczyłam "egzorcysta" i "toszsamość Borna"
No bo jak można tego jeszcze nie przeczytać?
Jutro gin od 15tej ale wcześniej pojadę po wyniki toxo i glukozy, mam nadzieję, że jakoś dojadę
 
Dziewczyny jak ja dawno żadnej książki nie przeczytałam, aż wstyd...:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Ale tak mnie zmotywowałyście, że dorwałam pierwszą lepszą książkę i.....od kilku dni czytam w każdej wolnej chwili:tak:
Może nie jest to zbyt ambitna książka, ale od czegoś trzeba zacząć:-D Nora Roberts Błękitna dalia.
Wy czytacie takie bardziej wyszukane książki, a ja te lekkie puki co. Swojego czasu oczarowana byłam książkami o tematyce arabskiej- i chyba do tego powrócę ;-)
 
Tuskawkowa z lekkich jeszcze wcześniej przeze mnie wspomniane Fanaberie chyba Wrońskiej:)

A poza tym żadna książka nie jest mało wyszukana są po prostu różne gatunki:) Co ktolubi:))
 
Truskawkowa każdy czyta co lubi, ważne żeby choć na chwilę znaleźć się w innym świecie :-)

Z lekkich pozycji polecam Trylogię owocową (Smak świeżych malin, Cierpkość wiśni, Herbatniki z jagodami) Izabeli Sowy.
 
Nie dość, że z Wami łatwiej przejść przez ciążę ha ha ah to jeszcze się "nawrócę" na czytanie:tak:
A poważnie, to kiedyś bardzo dużo czytałam,a od kiedy urodziłam Młodego przeczytałam może ze 3 książki....ale teraz nadrobię;-)
 
No jak tam Truskawkowa, coś CI się udało poczytać??
Z ciekawych - jak dla mnie Polecam Maryna Miklaszewska "Spotkałam kiedyś prawdziwego hipstera"
Aktualnie wraz z moją córką - ona czyta i ja też, bo po pierwsze muszę sobie przypomniec, a po drugie mozna o książkach spokojnie porozmawiać połykamy kolejne tomy Jeżycjady Małgorzaty Musierowicz. Aktualnie jesteśmy na Opium w rosole. Karola już skończyła, a ja zaczynam, połykamy to w dwa dni.Mam ambicje zebrać wszystkie tomy, bo to zawsze było moje marzenie. Jeszcze jako nastolatki. Urzeka mnie ładna polszczyzna i pochwała mądrości.
 
reklama
Do góry