reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze propozycje książkowe

reklama
Fakt czytam bo szczerze mówiąc tv jest u mnie zbędny. Filmy oglądamy tylko na kompie a w ciągu dnia nie ma po prostu na czym oka zawiesić bo to co puszczaja to jakaś porażka:)
 
Ja włąśnie przeczytałam "Inferno" Dana Browna generalnie lubię takie książki chociaż teraz w ciąży jakoś mocno to na mnie podziałało no i nie lubie książek które sie nienajlepiej kończą dla mnie zawsze musi być szczęśliwe zakończenie :-D
ale generalnie to czytam mało ambitne pozycje kryminały, sensację i romanse ale nie współczesne tylko historyczne których akcja rozgrywa się w XVIII-XIX wieku w Anglii
 
I mnie prosze dopisac do grona fanek Wiedzmina i Dana Browna :) Ostatnio z przyjemnoscia podczytuje po raz kolejny Harrego Pottera, jakos przy swietach mnie co pare lat nachodzi chec ;) Bardzo podobaja mi sie tez ksiazki JK Rowling dla doroslych.
Kroczek, ja tez lubie Camille Lackberg! :) Ostatnio dobrze czytalo mi sie tez trylogie "Igrzyska Smierci" choc to mlodziezowa ksiazka wlasciwie. Z sentymentu przeczytalam tez najnowsza czesc Bridget Jones, ale choc czytalo sie milo, dla mnie to juz nie ten klimat co w pierwszych dwoch.

Co do czytnikow, dostalam na poczatku ciazy od meza Kindle Paperwhite, bo mi sie niewygodnie czytalo wielkie "Inferno" Browna, juz wtedy za bardzo gniotlo mnie w brzuch ;) Super jest, szczegolnie ze mozna czytac w nocy bez swiatla i oczy wcale sie nie mecza.
E-booki kupuje w Amazonie. Aktualnie czytam trzeci tom Gry o Tron, jesli ktos lubi takie klimaty, polecam.
 
Jouluatto cieszę się, że mamy tu kolejną fankę Wiedźmina :-)
Ja przeczytałam Igrzyska Śmierci jednym tchem :tak:
Przymierzałam się, żeby film obejrzeć, ale na razie mnie nie ciągnie. Ogólnie jestem zawsze sceptycznie nastawiona do wszystkich ekranizacji.

Coś ostatnio ciężko mi przysiąść z książką, siedzę albo przy kompie albo TV. Tyle dobrze, że ja nie lubię żadnych seriali i oglądam namiętnie Discovery i tym podobne kanały.
 
Jouluatto cieszę się, że mamy tu kolejną fankę Wiedźmina :-)
Ja przeczytałam Igrzyska Śmierci jednym tchem :tak:
Przymierzałam się, żeby film obejrzeć, ale na razie mnie nie ciągnie. Ogólnie jestem zawsze sceptycznie nastawiona do wszystkich ekranizacji.

Coś ostatnio ciężko mi przysiąść z książką, siedzę albo przy kompie albo TV. Tyle dobrze, że ja nie lubię żadnych seriali i oglądam namiętnie Discovery i tym podobne kanały.

Edysiek, ja nie czytałam ksiażki, mój małż też nie, ale naprawdę film sam w sobie jest nieźle zrobiony - małż jest fanem ;-) chyba ze względu na aktorkę ;-):-D
 
Jouluatto to widze że mamy podobne gusta książkowe, choć przyznam że nie czytałam Wiedźmina ani Harrego Pottera:) Uwielbiam za to Dana Browna i Camille Lackberg:)

Igrzyska śmierci nie czytałam ale film polecam:) Wczoraj właśnie oglądaliśmy drugą część:)
 
Jouluatto zastanawiam się dokładnie nad tym samym modelem Kindle - bo zawsze targam ze sobą książki, które czytam, no i perspektywa czytania w łóżku bez światła też kusi. To mówisz, ze jesteś zadowolona? Zamawiałaś na Amazonie?

Ja Browna nic nie czytałam, jakoś mnie nie ciągnie. Czeka na mnie za to"Starcie królów" Martina, ale właśnie strasznie niewygodne te tomiszcza, może poczekam i na czytniku już przeczytam. A aktualnie wciągnęłam się w kryminały Nessera: "Człowiek bez psa", "Całkiem inna historia" i teraz zaczynam "Drugie życie pana Roosa". Dobrze się czyta:)
 
reklama
Ja ostatnio czytałam "Doktor Sen" Kinga i bylam bardzo rozczarowana :/ A potem dopadlam "Plugawy spisek" Chattama i to było tak brutalne, ze zaczelam się zastanawiać czy mi czasem przez czytanie takich rzeczy nie wykiełkuje w brzuchu seryjny zabijaka :D Teraz nie wiem co czytac dalej ... chciałam sobie wlasnie cos na tableta posciagac, ale ja się boje przez Amazona i tego typu serwisy. Jakos mam obawy przed podawaniem numeru karty itd. Oo.
 
Do góry