reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przepisy :) Smacznego

reklama
u mnie wczoraj mlode ziemniaki I salimbocca z pesto ;)
 

Załączniki

  • 1434634611051.jpg
    1434634611051.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 80
Ma ktoras z was moze pzepis na biszkopt, ktory moge piec z termoobiegiem? bo moj obecny piekarnik nie ma mozliwosci wylaczenia tej funkcji :/

wirginia ale ja kazdy praktycznie przepis pieke z termoobiegiem, wiec chyba ktorykolwiek wezmiesz to bedzie ok :)

akatsuki bys wpadła popichcić jejjuuu ale mi smaka robisz, ide do lodówy :p
 
Akatsuki ty to masz talent do gotowania, no ale kucharka wkoncu :) zazdroszcze talentu :)
Brakuje mi mlodych ziemniaczkow a tutaj ciezko dostac ;(
Ja dzisiaj zobie rybke jakas i fytki :D
 
wirginia przepis będzie taki sam bez względu na to czy pieczesz z termoobiegiem czy bez Moje Wypieki | Biszkopt (przepis II)
U mnie dziś drugi dzień zupa porowa z groszkiem ptysiowym a na drugie rybka z surówką z kiszonej kapusty.
Uwielbiam tę stronę - w sensie moje wypieki. Dorotę czytywałam jeszcze jak na bloxie była i wygrała konkurs ;)
A z tą rybą to faktycznie, dzisiaj piąteczek... i znowu na klatce będzie walić rybami. To mój znienawidzony dzień w tygodniu jeśli chodzi o zapachy. Sorki, ale nie trawię tego zwyczaju...
 
reklama
Do góry