reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przepisy :)

reklama
muffinki z dżemem Moje małe hobby: Muffinki z dżemem
wsQoQJBSAwgMtHLCkA02ykMMDE7jgBgO1MFCACxM8MIAABzigjA0JQCAAC1kMoMEDlEwQwgTGPKDBACwIAEECNizTwxQdlIQAHT4cZUoDEfiwCAIAdDBFDwzJQAMyoIYqqqg0yCBQQAA7
 
Wejdz do mychuni na jej bloga moze znajdziesz jakies szybkie ciasto :)
Ja to na szybkiego robie zawsze drozdzowe .Jakie mam owoce pod reka do tego i kruszonka , raz -dwa i ciacho jest.
Corcia mi juz marudzi o rogalikach maslanych :tak: mam z neta super przepis ktory zawsze mi wychodzi, no i kazdy sie nimi zajada :)

Rogale maślane - MniamMniam.pl
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mona dokładnie z tego przepisu korzsytałam jeśli dobrze pamiętam. Daj tylko mniej octu, ja bym dała tylko połowę bo za dużo wyszło i musiałam za każdym razem rozcieńczać słoik jak gotowałam zupę.
 
reklama
Do góry