reklama

Nasze Przygotowania!!!

Temat na forum 'Dzieci urodzone w czerwcu 2007' rozpoczęty przez monia12, 1 Luty 2007.

1. monia12

monia12 mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

Czesc dziewczyny!
    Jak widzicie jestem tu nowa choc juz od jakiegos czasu czytam troche wasze stronki. Chcialabym rozpoczac nowy temat dla czerwcowych mamus 2007 bo sama nia jestem!:-)
    Chcialabym abysmy mogly popisac o naszych przygotowaniach, co kupujemy a co juz mamy, o tym co slyszalysmy ze jest warte uwagi itd. Abysmy mogly dzielic sie opiniami i przezyciami w tym cudownym okresie.
    Chcialbym takze aby odezwaly sie dziewczyny ktore nie mieszkaja w Polsce. Ja mieszkam w USA i jeszcze nigdy nie widzialam forum gdzie wypowiadaja sie osoby z innych kraji. Sama mieszkajac "na obczyznie" chetnie poczytalabym rad innych, jak sobie radza itd. Z doswiadczenia wiem ze czasem nie jest latwo. Kocham moja ojczyzne i tesknie za nia dlatego jak najwiecej chce miec rzeczy dla mojej coreczki z Polski! :-) Ale w tej chwili ta historia nie bede was zanudzac:-D
    Wiem ze jest na necie wiele roznych forum i tematow ale dlaczego my CZERWCOWE CIEZAROWECZKI 2007 nie mozemy miec swojego?!:tak: Mam nadzieje ze dolaczycie do mnie dziewczyny i razem bedziemy przechodzic ten super okres!

2. asylan

asylan mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

witaj monia. ja mieszkam obecnie w Australii i zdecydowanie jest tu inaczej a w ciazy tym bardziej. jesli chodzi o rzeczy dla dzidzi tez inne niektore mniej praktyczne niz w Polsce a bielizna dla niemowlakow wrecz ohydna blleee. dlatego dziadki nam z Polski przysla rzeczy po Cyrylce. rozki tez tu maja jakies dziwne - wole te z Polscki. pampersy trudno tu spotkac - przewaznie huggisy na polkach w sklepach. hmm nie wiem co jeszcze. jak masz pytania wal smialo. pozdro!!!

3. reklama
  4. monia12

Czesc Asylan! Super ze napisalas i ze nie jestem sama z "obczyzny" hihi. Ja nie powiem, bo tu sa bardzo ladne rzeczy dla dzidziusiow, jednak rozmiary mnie wkurzaja. Wiesz tak jak w Posce jest na centymetry czyli np na 56 czy 62 to tu tylko na "newborn" a potem 0-3 i 3-6 itd. Z tym ze zlapiesz dwa ciuszki w tym samym rozmiarze innych firm a sa kompletnie rozne wiec sama nie wiem co mam kupowac. pare rzeczy mam takich co wygladaja jak na wczesniaka takie malutkie a pisze to newborn a pare w tym samym rozmiarze jak na moje oko na 3 miesiace hihi Zatem bedzie trzeba zobaczyc jaka dzidzia sie urodzi. A jak tam u was jest z kosmetykami dla niemowlakow? u nas prawie ze tylko Johnson. Sa jeszcze jakies dwie czy trzy mniejsze firm ale przewaznie kazdy kupuje Johnsona a ja sobie specjalnie zamawiam Nivea Baby z Polski bo tak slicznie pachnie i tyle dobrego sie na ten temat naczytalam hihi. Asylan a ty na kiedy masz dokladnie termin?

5. fantazja

fantazja mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a

witaj Monia.
    Na czerwcowkach jest juz przeciez sporo tematow:-D O ciuszkach dla maluszka, wozkach, badaniach, objawach itp.
    Zapraszamy zatem do poczytania i zywej dyskusji.

6. monia12

Czesc Fantazja! Wiesz poczytalam juz troche inne forum ale jakos tak...nie wiem sama. Moze ktos sie znajdzie ze Stanow bo mam pytania i interesuja mnie dyskusje na temat wyprawki itd ale ludzi z zagranicy. mam nadzieje ze wiesz o co mi choszi:)

7. Blanes

Blanes Czerwiec 07', Styczeń 10'

Cześć Moniu, sprawdź na BB czy przypadkiem w forach regionalnych nie Mam na obczyźnie :-). A tak poza tym to zapraszamy na inne wątki w czercówkach.

8. monia12

Czesc Blanes! juz sprawdzalam inne watki ale one sa stare albo mamy juz maja dzieci hihihi jesli wiesz o co mi chodzi a ja szukam dziewczyn w ciazy na obczyznie. jednak bardzo chetnie bym pogadala tez z dziewczynami z Polski. A jak tam u ciebie przygotowania? Widze ze masz chlopczyka w brzuszku hihi ompletujesz juz ciuszki itd?

9. Esia

Esia Fanka BB :)

Monia skoro szukasz mam (ciężarnych) spoza granic Polski, proponuję żebyś zmieniła tytuł wątku - nie każdy zagląda na wszystkie. Jeśli zmienisz na taki, który od razu mówi o co chodzi, masz większe szanse kogoś spotkać :happy:

10. reklama
  11. monia12

hejka Esia! Moze masz racje ale nie chcialam by byl to watek tylko dla mam z poza granic Polski. Moze bede musiala cos dopisac do tego tematu:)

12. zolka

zolka Początkująca mamusia:)

:-) :-) :-) Witaj Moniu ja mieszkam w Anglii a dokladnie w Watfordzie to jest zaraz nad Londynem. Mojego kwiatuszka spodziewam sie w 25 czerwca no ale wiadomo kiedy to naprawde nastepi..? :no: :-D :-D :-D :confused: No ale juz polowa jest za nami wiec....juz zyje ta chwila.Tez juz za niedlugo bede musiala rozgladac sie za jakimis ciuszkami:happy: Pozdrawiam

Poleć forum