reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Przygotowania!!!

monia12

mamy czerwcowe 2007 Entuzjast(k)a
Dołączył(a)
1 Luty 2007
Postów
1 197
Czesc dziewczyny!
Jak widzicie jestem tu nowa choc juz od jakiegos czasu czytam troche wasze stronki. Chcialabym rozpoczac nowy temat dla czerwcowych mamus 2007 bo sama nia jestem!:-)
Chcialabym abysmy mogly popisac o naszych przygotowaniach, co kupujemy a co juz mamy, o tym co slyszalysmy ze jest warte uwagi itd. Abysmy mogly dzielic sie opiniami i przezyciami w tym cudownym okresie.
Chcialbym takze aby odezwaly sie dziewczyny ktore nie mieszkaja w Polsce. Ja mieszkam w USA i jeszcze nigdy nie widzialam forum gdzie wypowiadaja sie osoby z innych kraji. Sama mieszkajac "na obczyznie" chetnie poczytalabym rad innych, jak sobie radza itd. Z doswiadczenia wiem ze czasem nie jest latwo. Kocham moja ojczyzne i tesknie za nia dlatego jak najwiecej chce miec rzeczy dla mojej coreczki z Polski! :-) Ale w tej chwili ta historia nie bede was zanudzac:-D
Wiem ze jest na necie wiele roznych forum i tematow ale dlaczego my CZERWCOWE CIEZAROWECZKI 2007 nie mozemy miec swojego?!:tak: Mam nadzieje ze dolaczycie do mnie dziewczyny i razem bedziemy przechodzic ten super okres!
 
reklama
witaj monia. ja mieszkam obecnie w Australii i zdecydowanie jest tu inaczej a w ciazy tym bardziej. jesli chodzi o rzeczy dla dzidzi tez inne niektore mniej praktyczne niz w Polsce a bielizna dla niemowlakow wrecz ohydna blleee. dlatego dziadki nam z Polski przysla rzeczy po Cyrylce. rozki tez tu maja jakies dziwne - wole te z Polscki. pampersy trudno tu spotkac - przewaznie huggisy na polkach w sklepach. hmm nie wiem co jeszcze. jak masz pytania wal smialo. pozdro!!!
 
Czesc Asylan! Super ze napisalas i ze nie jestem sama z "obczyzny" hihi. Ja nie powiem, bo tu sa bardzo ladne rzeczy dla dzidziusiow, jednak rozmiary mnie wkurzaja. Wiesz tak jak w Posce jest na centymetry czyli np na 56 czy 62 to tu tylko na "newborn" a potem 0-3 i 3-6 itd. Z tym ze zlapiesz dwa ciuszki w tym samym rozmiarze innych firm a sa kompletnie rozne wiec sama nie wiem co mam kupowac. pare rzeczy mam takich co wygladaja jak na wczesniaka takie malutkie a pisze to newborn a pare w tym samym rozmiarze jak na moje oko na 3 miesiace hihi Zatem bedzie trzeba zobaczyc jaka dzidzia sie urodzi. A jak tam u was jest z kosmetykami dla niemowlakow? u nas prawie ze tylko Johnson. Sa jeszcze jakies dwie czy trzy mniejsze firm ale przewaznie kazdy kupuje Johnsona a ja sobie specjalnie zamawiam Nivea Baby z Polski bo tak slicznie pachnie i tyle dobrego sie na ten temat naczytalam hihi. Asylan a ty na kiedy masz dokladnie termin?
 
witaj Monia.
Na czerwcowkach jest juz przeciez sporo tematow:-D O ciuszkach dla maluszka, wozkach, badaniach, objawach itp.
Zapraszamy zatem do poczytania i zywej dyskusji.
 
Czesc Fantazja! Wiesz poczytalam juz troche inne forum ale jakos tak...nie wiem sama. Moze ktos sie znajdzie ze Stanow bo mam pytania i interesuja mnie dyskusje na temat wyprawki itd ale ludzi z zagranicy. mam nadzieje ze wiesz o co mi choszi:)
 
Cześć Moniu, sprawdź na BB czy przypadkiem w forach regionalnych nie Mam na obczyźnie :-). A tak poza tym to zapraszamy na inne wątki w czercówkach.
 
Czesc Blanes! juz sprawdzalam inne watki ale one sa stare albo mamy juz maja dzieci hihihi jesli wiesz o co mi chodzi a ja szukam dziewczyn w ciazy na obczyznie. jednak bardzo chetnie bym pogadala tez z dziewczynami z Polski. A jak tam u ciebie przygotowania? Widze ze masz chlopczyka w brzuszku hihi ompletujesz juz ciuszki itd?
 
Monia skoro szukasz mam (ciężarnych) spoza granic Polski, proponuję żebyś zmieniła tytuł wątku - nie każdy zagląda na wszystkie. Jeśli zmienisz na taki, który od razu mówi o co chodzi, masz większe szanse kogoś spotkać :happy:
 
hejka Esia! Moze masz racje ale nie chcialam by byl to watek tylko dla mam z poza granic Polski. Moze bede musiala cos dopisac do tego tematu:)
 
reklama
:-) :-) :-) Witaj Moniu ja mieszkam w Anglii a dokladnie w Watfordzie to jest zaraz nad Londynem. Mojego kwiatuszka spodziewam sie w 25 czerwca no ale wiadomo kiedy to naprawde nastepi..? :no: :-D :-D :-D :confused: No ale juz polowa jest za nami wiec....juz zyje ta chwila.Tez juz za niedlugo bede musiala rozgladac sie za jakimis ciuszkami:happy: Pozdrawiam
 
Do góry