reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze przyjemnostki! :-)))

No dziewczynki,niepoznaje was.:szok::-p:-)
Z sukienki i G bedzie zadowolony bo i bliżej ciała Agutki będzie;-).
Nika bielizna bardzo zmysłowa.Twój mąż też będzie zadowolony.
 
reklama
Nika,komplecik cudny! Koszulka nieziemska! :-) :tak: :tak: :tak:
Ja ostatnio od G. dostałam właśnie koszulkę w tym stylu ze stringami,mmmmmmmrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr... :-D :-D :-D :cool2:
 
Aguś kiecka poprostu bossssska, mmmmrrrrrr :cool2: jak dla mnie bomba, idz w niej i oczaruj wszystkich na tej imprezie! :tak::-)

Nika no no no, ja tez lubie takie ciuszki :-p;-):-)
 
Agutko, sukienka super, a czy Zuzi sie tez taka podoba???;-)

Nikus, bielizna super, ta koszulka naprawde baaaardzo zmyslowa;-) chyba zamowie sobie cos takiego u Mikolaja;-)

Cudek, wiesz ja sie tutaj w Anglii naogladam tych buciorow na kazdym rogu, prawie kazda nastolatka je nosi i nietylko, sama chcialam sobie takie kupic ale maz na mnie nakrzyczal, mianowicie one bardzo szybko sie wykoslawiaja, i potem te malolaty chodza na pokach a nie na podeszwach i szuraja nimi jak kapciami, bardzo brzydki wyglad, takze potem juz sama bez meza nagonki zrezygnowalam z nich! ;-)
 
reklama
Do góry