reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

reklama
Witam czerwcowe mamusie!
My chodzik dostałyśmy w prezencie, ale nie jestem jego zwolenniczką. Na razie śpi w piwnicy. :-)
Racja, marchewka to straszny szałaput. Chyba zafarbuje na pomarańczowo kilka pieluch.:baffled:
 
A my wlasnie taka wanienke mamy i jak dla mnie to sprawdzila sie tylko przez pierwszy miesiac a wlasciwie dwa pierwsze tygodnie - pierwszy jak maly nie byl kapany a wycierany to lezal na tym wiszacym sprzecie a potem to go sadzalismy i dzieki profilowanemu dnie w miare latwo to szlo. ?Problem ze przez to profilowanie wanienka nie jest szeroka i dziecko wprawdzie ladnie w niej siedzi ale ma malo miejsca i nie pomacha sobie swobodnie rekoma bo stuka o boki. Julek jak wiadomo do najwiekszych i najciezszych nie nalezy a mial malo miejsca wiec my sie od razu po miesiacu przezucilismy na duza wanne.
A jak bylam w Europie to strasznie mi sie podobaly te zwykle nieprofilowane wanienki (tu takich nie znalazlam) ;-)

Co do chodzika to my sobie darujemy i tez wydaje mi sie ze taka zabawka do popychania jest duzo lepsza.

Patrycja ty to masz oko do znajdowania zabawek;-)
 
Cicha bo ja jeszcze chyba sama dzidzia jestem...:tak: :-D ;-)
A bardzo uwielbiam zabawki od Smoby-Cotoons-podoba mi sie taka ksiazeczka-tylko nie moge jej w necie znalezc...
 
reklama
Do góry