aska outada
Mama czerwcowa' 06 Fan(ka)
Dziewczyny sama mysl o tym, ze jest szansa na powrot na studia dodala mi tyle energii ze pomiescic jej w sobie nie moge :-):-):-) Dziekuje za wsparcie, wszystkie jestescie kochane !!!!
Basiu bardzo dziekuje, otoz to, jakosc a nie ilosc sie liczy
Jesli chodzi o progi wiekowe to musze popytac ale z tego co slysze to nawet ponad 30 letni zaczynaja tam studia. Zaczynam brac sie do dziela, jesli sie dostane to sie dostane a jesli nie to trudno. Wtedy z czystym sumieniem odpuszcze ale poki co zaczynam sie ostro uczyc.
Dziekuje bardzo baaaaaaaaaaaardzo serdecznie !!
Basiu bardzo dziekuje, otoz to, jakosc a nie ilosc sie liczy
Jesli chodzi o progi wiekowe to musze popytac ale z tego co slysze to nawet ponad 30 letni zaczynaja tam studia. Zaczynam brac sie do dziela, jesli sie dostane to sie dostane a jesli nie to trudno. Wtedy z czystym sumieniem odpuszcze ale poki co zaczynam sie ostro uczyc. Dziekuje bardzo baaaaaaaaaaaardzo serdecznie !!
w kuchni też miejsca mało. Na razie korzystamy z leżaczka (który mamy dopiero od miesiąca), a na później mamy takie zwyczajne krzesełko, które się do tyłu nie odchyla, i składa się tak, że bardzo malutko miejsca zajmuje- dużo mniej niż bambi.