reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

u nas rozmowy sa rozne, ...jeden z trudniejszych- na temat religii...gdy 30 stopni, upal niemilosierny, tankujemy auto obok starym, bez kliamatyzacji tankuje rodzina muzulmanska, ubrana cala na czarno, w rekawiczkach czarnych, ze tylko widac oczy..i tak siedzi mala dziewczynka z tylu, z przodu dwie kobietytj. matka i babka..Duska patrzy patrzy..i mamooo, dlaczego one sa tak ubrane, nie jest im goraco?:O. a ja ze pewnie jest..Duska dalej- i dlaczego widac im tylko oczy?...jejku...z politowaniem. Po co one sie tak mecza?...Ja jej,z e ze wzgledu na ich religie? MOwie- Ty chodzisz do kosciola, masz swoje tradycje, wieczorem sie modlisz, uczysz sie o Bogu, Jezusie i wiesz co wypada, tzreba by zyc zgodnie z naszym wyznaniem....One -kobiety nie moga sie odslaniac, pokazywac innym..tylko w domu na to Dusia mi przerywa.._mamooo to ich Jezus ich nie kocha?:szok:...i dalej twala rozmowa, bo ja dlaczego tak myslisz? ...itd..zaglebianie 100 pytan..
 
reklama
Widzisz-Ty Rusia tak fajnie sobie z Duska rozmawiasz,a ja jak widze taka z chusta plus jeszcze okulary sloneczne to wolam mlodej-patrz Ninja jedzie! :D ostatnio mi tak sie wyrwalo :-D no myslalam ze padne-tak kosmicznie wygladala...jeszcze tak wysoko w jeepie siedziala...
 
Rusia, trudne i ciekawe rozmowy :-)

Z innej beczki. Czy znacie tą książkę?
Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały - jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły - Adele Faber, Elaine Mazlish - książki online - księgarnia internetowa Merlin.pl
Dla mnie to odkrycie! Przeczytałam, a właściwie pochłonęłam.
To chyba pierwszy poradnik dotyczący dzieci, który przeczytałam i mnie zafascynował. Całe podejście na kontakcie z dziećmi oparte jest na akceptacji emocji dziecka i szacunku. Takie proste! A jednak odkrywcze :-)
Część metod z książki stosuję od dawna, część, to dla mnie zwerbalizowanie jakiś myśli i przeczuć gdzieś głęboko ukrytych w głowie.
Bardzo polecam!
 
reklama
Do góry