reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

OluK..ja potwornie boję sie zastrzyków..igieł..pobierania krwi..szpitali..a na widok krwi słabo mi...Staram sie o tym nie mysleć..i tak mnie to nie ominie..:/
 
reklama
nie boj sie Rusalka! :D
najlepiej patrz gdzies w druga strone i nie mysl o tym, ze to bedzie pobieranie krwi!
mysl o czyms zupelnie innym, czyms przyjemnym i patrz przez okno albo gdziekolwiek byle nie na igle.
To jest tylko chwilunia i po krzyku!Nieprzyjemne, ale nic takiego, naprawde.
Wiesz ja kiedys mialam zewnatrzoponowe znieczulenie robione i to NIC nie boli, a tez sie balam!
Odwagi kobieto :D
 
no i faktycznie "nie taki diabel straszny..." Agatatje :)..ale jak dała 3 strzykawki tak slabo mi sie zrobilo..łojoj...no, ale mąż wszytko wszędzie nosił..bo ja dzis wogole to do niczego się nie nadaję;(..wymiotuję..mdli..i nie spie przez to juz od 5:(..ale luz..klucie mam za soba;)
 
dziewczyny poradzcie czy w pierwszych tygodniach moze pobolewac brzuch podobnie jak na @ ? Niby jestem w ciazy ale boje sie ze jeszcze @ mnie jednak dopadnie bo to 30 dzien cyklu dopiero ::) Biore nospe na te bole .Poza tym mam normalne objawy ciazy- niedobrze mi, mam zgage i bola mnie piersi .Test 2 razy wyszedl pozytywny wczoraj i dzisiaj HELP MI
 
cze AneczkaK, właśnie zajrzałam do was z majówek. Nic się nie martw- w pierwszych tygodniach ciąży może pobolewać jak przed @, jak się nie myle to rozciągają się wiązadła.
pozdrowionka ;)
 
No wlasnie Aeczka nic sie nie martw!!to zupelnie normalne!!!tak samo jak troszke pozniejbo pozniej macica juz szybko rosnie i sie rozciaga!!niema sie czym martwic!!!!!:):)
 
Jak macie jakieś fajne linki do artykułów w necie , to tez zamieszczajcie
tutaj są super informacje o dolegliwościach w czasie ciąży:
http://www.dziecko-info.com/jestes_w_ciazy/dolegliwosci.shtml
a w listopadowym numerze Mamoto ja jest bardzo pomocny artykuł 'Gdy Cie złapie przeziębienie
Lekarz mi powiedział żebym nie brała żadnych leków a juz na pewno nie brać przeciwbolowych
Głowa tez mnie niestety pobolewa..
Idę wtedy do wywietrzzonego pokoju, gaszę światło, zamykam drzwi i kladę sie...i przestaje...ale czasem wraca
Moze macie jakies inne sposoby???
I czesto mi sie zatykaja dziuki od nosa, wtedy mozna sobie psikac sprayem do nosa "marimer'
a przy kaszlu dobre sa inhalacje z rumianku albo wody z sola...
ogolnie wszytkie domowe sposoby na przeziebienia trzeba wykorzystywac.
Mam nadzieje ze nie będzie tak w kolko bolec glowa bo to mnie bardzo meczy i drażni...
Ja sie pytalam ginekologa czy moge depilować depilatorem nogi-powiedzial ze tak:)))

 
o własnie..zastanawiałam się ostatnio- co z depilacją :)- no i mam odpowiedz:)- Dzięki Aniu:)
 
reklama
Aniu76 szkoda ze tak malo pisza o bolach brzucha we wczesnej ciazy bo ja sie bardzo martwie, ze cos nie tak :( W nocy zawsze mnie boli i to dosc mocno co prawda tylko chwile i zaraz przechodzi ale chcialabym wiedziec czemu tak jest.Musze isc do gina chyba zeby mnie uspokoil. dzisiaj kuzynka , ktora pracuje na polozniczym ,ma mi zalatwic jaks wizyte bo ja nie znam nikogo pewnego ciagle zmienialam ostatnio lekarzy ::)
 
Do góry