reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze pytania- odpowiedzi- RADY:)!

Dziewczyny sama mysl o tym, ze jest szansa na powrot na studia dodala mi tyle energii ze pomiescic jej w sobie nie moge :-):-):-) Dziekuje za wsparcie, wszystkie jestescie kochane !!!!
Basiu bardzo dziekuje, otoz to, jakosc a nie ilosc sie liczy :tak: Jesli chodzi o progi wiekowe to musze popytac ale z tego co slysze to nawet ponad 30 letni zaczynaja tam studia. Zaczynam brac sie do dziela, jesli sie dostane to sie dostane a jesli nie to trudno. Wtedy z czystym sumieniem odpuszcze ale poki co zaczynam sie ostro uczyc.

Dziekuje bardzo baaaaaaaaaaaardzo serdecznie !!
 
reklama
Asiu powodzenia w nauce, będziemy mocno trzymać za Ciebie kciuki, na pewno się uda i zbaczysz nawet Eliaszek będzie teraz grzeczniejszy bo wyczuje sytuację!Jak mnei bolała noga i wyłam przez 2 godziny w domu zanim maż wrócił z pracy i pojechaliśmy na pogotowie, to moja córcia przez ten czas leżała spokojnie w leżaczku, nie odezwała się słowem, czasami tylko westchnęła, tak jakby chciała mi dodać otuchy i potem kolejne 2 godziny wytrzymala bez jedzenia....jadąc z nami, była grzeczna jak nigdy. Eliaszek teraz tez na pewno się zmieni, w koncu będzie musiał zadbać o mame, a do tej pory było odwrotnie;)))
 
Agles zyczymy zdrówka małemu a ajk to sie objawiało co cie zaniepokoiło?
Zaniepokoila mnie wysoka goraczka w nocy dochodzila do 39 w pupci. Na poczatku pomyslalam że to zeby, ale drugi dzien juz nie czekalam i do lekarza.
Dzisiaj pojawily sie krostki na czole wiec chyba diagnoza sprawdzona. Podobno to jest pierwsza wirusowa choroba prawie wszytskich dzieci
 
dzięki Agleś za odpowiedz a co gdubu nie wykryli ze to ta trzydniówka czy byłoby to bardzo grożne ?pytam bo mam wrazenie ze ci lekarze u nas....ah szkoda gadac więc nie chce nic przeoczyć
 
dziewczyny ktore maja lezaczek bujaczek Fisher Prica - jestescie zadowolone???
zastanawiam sie nad kupnem i nie wiem czy nie za pozno juz...chociaz jest do 18kg...
mialam kupic wysokie siedzonko ale Mati jeszcze nie siedzi a nie cche sadzac go na sile
i tak mysle zeby kupic lezaczek a pozniej jak bedzie starszy od razu stoliczek i krzeselka z Ikei, sa super i pominac wysokie krzeselko....

co myslicie???
 
Aniu, u nas się sprawdza bardzo dobrze, również jako miejsce do karmienia. Ja jednak kupię krzesełko dla Mikołaja, jak już będzie siedział, ale takie zwykłe, proste z Ikei.
 
Ja kupiłam lezaczek z fisher price niedawno kilka dni temu i jestem z niego bardzo zadowolona, Wojtek potrafi w nim usiedzieć nawet około godziny:tak: ale dodatkowo kupuje jeszcze krzesełko do karmienia takie z firmy baby dreams model bambi bo moim zdaniem takie zwykłe się nie sprawdza ale to rzecz gustu. Te z baby dreams przetestowaliśmy u kolezanki i jest suuuuper. Moja koleżanka ma dziecko które ma w tej chwili 1,5 roku i nadal z niego korzysta.
A swoja droga to takie drewniane krzesełko juz mam bo Wojtek dostał na chrzciny i wcale nie lubi w nim siedzieć:-(
 
Aniu76 Kuba ma ten leżaczek od urodzenia i leżal w nim przez pierwsze 2 m-ce, a odkad skumał że można być "wolnym" i brykać po podłodze to nie sposób go przypiąć. Ale każde dziecko jest inne kup a najwyżej potem sprzedasz jak się nie sprawdzi :-)
 
dzieki dziewczyny, kupilam na allegro i zobaczymy jak bedzie w praktyce.., mama nadziej ze sie sprawdzi a jak nie nie ma co rozpaczac, sprzedam kolezance, n pewno sie ucieszy, rodzi w kwietniu, to jej sie przyda..:)))

a z krzeselkiem zobaczymy

widzialam w necie krzeselko baby dreams bambi - fajnie wygladalo.

Mi sie najbarziej podoba Peg Perego Diner cos tam, juz kiedys pislam, tez widzialam u kolezanki
ale czy kupie zobaczymy jak Mati polubi lezaczek, moze w ogole krzeeslko nie bedzie potrzebne
Od jakiego wieku mozna dziecku kupic taki maly stol i krzeselka?? ja mialam jako dziecku i uwielbialam ale nie pamietam od kiedy...
 
reklama
Mój brat ma dla córci krzesełko babydreams bambi i są zadowoleni, mi też bardzo się podoba, można je odchylić do tyłu jak dziecko jeszcze nie siedzi- karmiłam w nim Martusię, jak miała 4 miesiące i super się sprawdziło, oni też swoją Madzię zaczęli w nim karmić jak miała ok. 4 miesiące. Chętnie bym Martusi kupiła takie, ale nie mamy miejsca :-( mieszkamy z dwoma kolegami w wynajmowanym mieszkaniu trzypokojowym, więc dla siebie mamy tylko jeden pokój i już jest w nim trochę ciasno, a jeszcze do tego krzesełko :no: w kuchni też miejsca mało. Na razie korzystamy z leżaczka (który mamy dopiero od miesiąca), a na później mamy takie zwyczajne krzesełko, które się do tyłu nie odchyla, i składa się tak, że bardzo malutko miejsca zajmuje- dużo mniej niż bambi.

Aniu, widziałam na allegro takie krzesełko drewniane, które składa się z dwóch części- najpierw jest wysokie, a potem się z tego robi krzesełko i stoliczek osobno:
DUUUŻŻE KRZESEŁKA DO KARMIENIA I SZELKI HIT (141073029) - Aukcje internetowe Allegro
no może to akurat nie jest najładniejsze, ale poszukaj, kiedyś widziałam takie fajniutkie. I w ikei chyba też coś takiego mają.
 
Do góry