reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
Bez tytułu.jpg i jak mieć przy takim brzuszysku siłę? :rofl2:
 
nadalka:-) tak jakby opadnięty brzusio... myśle że Mała zaskoczy Cię szybciej niż myslisz;-) Powodzenia:-) no teraz to wszystkie mamy spore brzucholki, wszystkie piękne:tak:
 
Daria ja nadal nie umiem uwierzyć, że tyle przytyłaś. Nie widać tego. A brzuszek super:-)

Fasolinko super wyglądasz:-).

Nadalka oj faktycznie masz co dzwigać. Nic dziwnego, że Igusia nei chce wychodzić, skoro ma tam tyle miejsca;-).

To teraz mój brzuchol :-).

35/36 tydz 37/38 tydz
SDC14596.jpgSDC14603.jpgSDC14631.jpg

Pierwsze zdjęcie z przed jakiś 2 tyg, dwa kolejne z dzisiaj. Waga 76kg czyli 12kg na plusie, obw. na wysokości pępka 104cm.
Tygodnie podane wg OM/USG.
 
Daria nie no ja Ci wierzę :-D. Tylko sie cieszyć, że nie widać :tak:. Ja przytyłam 12 kg a naprawdę to widać, na buzi, ramionach, ostatnio też uda bardzo mi popuchły.
 
kosinka ja jestem po prostu załamana tą wagą
już przed ciążą miałam mega doła bo przybrałam sobie z 5 kg ot tak (no ale zachcianki żywieniowe nocne typu lody z Mc'a i pikantny kurczakburger zrobiły swoje) teraz z wizyty na wizytę czuję się coraz gorzej a jak patrzę na zdjęcia to widzę sumo ręce ramiona, a przede wszystkim uda to dla mnie jakaś masakra i wiem doskonale wiem to że w ciąży jestem i nie powinnam się tym martwić ale czasami jest to silniejsze ode mnie :/ no cóż taka ma psychika
 
nadalka, kosina piękne domki :)
a to dla niedowiarków hihi
pierwsza wizyta jest nie wpisana z 7 tygodnia - waga 67 kg, a teraz :Zobacz załącznik 478781
No normalnie jakbyś moją karte ciąży miała;-) Zaczynałam z tą samą wagą, przed ciążą tez sobie troszkę przytyłam(tez 5 kg) i teraz tez tyle ważę, a nawet trochę wiecej bo 89kg.:confused2: Dla mnie to tragedia bo to że jestem w ciąży to nie znaczy żę zaraz to zrzucę...:no::wściekła/y: a naprawdę strasznie się czuję z tą nadwagą i rozstępami...co się smaruję balsamem to chce mi się ryczeć:szok::szok: no ale już na dniach mam nadzieje ze będę miała za to piękną nagrodę w osobie mojego synka:tak:
 
DariaN- też jestem fanką ostrych kurczakburgerów tyle, że ja wolę popić shake`m truskawkowym;-)
ja przytyłam 12,5 i mówią, że moje ciało jest takie samo tylko brzuchol wielki
 
reklama
justa jedyny plus to (odpukać) nie mam żadnego rozstępu na brzuchu ale za to celullit na udach i pośladkach to jakaś masakra no nie mówiąc już o rozmiarze biustu bo przed ciążą to 70F a teraz 75G więc :szok::szok::szok:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry