reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Anna25

wrzesień2006/lipiec2012
Dołączył(a)
12 Maj 2006
Postów
8 895
Miasto
WIELKOPOLSKA
Myślę, że niektóre z nas mogą już się pochwalić swoimi rosnącymi brzuszkami:rofl2:
żeby nie być gołosłowną przedstawiam swój 6 tydzień 3 dzień, co prawda przed zajściem walczyłam z wagą i zrzuciłam 10 kg, więc tym sobie tłumaczę mój całkiem spory brzuszek:-pno i podobno w drugiej ciąży szybciej rośnie:-p:-D
a wagowo jestem na minusie 1 kg:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witaj Aniu :-D jak mi coś urośnie, to pewnie też się pochwalę :-D na tą chwilę początek 9 tyg ale powiększający sie brzuszek to jedynie czuje, jak sobie wymacam, na razie nic nie widac :blink:Tobie dośc szybko rośnie:blink:
 
Dziękuję Asiu:-D
mi w pierwszej ciąży brzuszek zaczął rosnąć dopiero pod koniec 5 miesiąca i na początku 7 mało kto wiedział że jestem w ciąży
no a teraz... sama się dziwie, to pewnie pozostałości po I ciąży, bo na razie nic nie przytyłam chodzę w normalnych rzeczach, a brzuszek jest!
 
Ania, wow ładny brzuszek :tak: u mnie najbardziej widać wieczorem, z rana nicccc:szok: i też słyszałam, ze w drugiej ciąży szybciej pojawia sie brzuszek. Z Igorem pojawił się w 4 miesiacu
 
wika - to i tak miałaś szybko :-D
Ania - brzusio super, u mnie, podobnie jak u Wiki, widać coś wieczorem, ale to bardziej zalegające żarełko :-)
Chciałam Wam pokazać mój brzuch z poprzedniej ciąży, ale M posprzątał na kompie. Jak mnie uświadomi, gdzie pochował foldery, to wkleję mojego giganta.
 
Ja brzucha jeszcze nie straciłam po pierwszej ciaży... a przytyłam w niej 30kg:szok: do tej pory udało się zrzucić 22kg i teraz znowu zacznie przybywać...
 
Anna , śliczny brzuszek i brawo za odwagę:-) Ja w poprzedniej ciąży miałam długo mały brzuszek, a teraz mam już widoczny, bo niestety mimo, że do wagi wróciłam, to brzucha nie zgubiłam jeszcze po poprzedniej ciąży.
 
Tygryskowa to może czas pochwalić się swoim?:-D
w moim zapewne jest trochę "pozostałości" nie koniecznie ciążowych ale ogromnie się cieszę że już jest:tak:;-):rofl2:
 
Dziewczyny fajni, że u niektórym już coś widać. Ja podobnie dostrzegam mały brzuszek tylko przed snem, ale to raczej jedzenie i wzdęcia które mnie ostatnio męczyły. Pozdrawiam serdecznie!!
 
reklama
Anna25, jeszcze poczekam z fotką, nawet nie mam ochoty robić zdjęcia brzuszkowi jeszcze, bo jest duży i trochę mi wstyd:-p ale wstawię kiedyś na pewno:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry