reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze rosnące lipcowe brzuszki

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Ja w domu lustra nie ma, wczoraj jak byłam w ikeii i przechodziłam koło luster to się dwa razy wracałam - czy to ja czy nie ja :-D
 
reklama
pytanie mam do mam które urodziły , zostały Wam takie mięciutkie brzuszki ?? ja mam normalnie takiego flaczka :sorry2::dry: i schudłam 7kg póki co ... tzn ważyłam się dzisiaj dopiero - a rodziłam w sobotę ... nie wiem jak to u Was wygląda ?
 
Moncia, też mam taki miękki brzuszek... aż dziwny:-D:-D

U mnie - 9kg... ale do wymarzonej wagi jeszcze daleka droga:rofl2::rofl2:
 
brzuchol9m.jpgbrzuś9m.jpga o to 39 nasz wspólny tydzień:)
 
EVE mi już opadł dawno temu i nic...a przy Gosi nie opadł w ogóle, przynajmniej ja nie zauważyłam.
Justyś rewelacyjny masz brzuszek tali baaardzo wysunięty w przód. Pewnie z tyłu nawet nie widać że w ciąży jesteś;-).
 
Justyś ale duży brzucho WOW ! :) ja urodziłam własnie w skończonym 39tyg. :p

Wika ja właśnie nie wiem ,bo moja waga zależy gdzie ją postawie-na którym kafelku w łazience ;p - to pokazuje różnie ...ale jutro się będę ważyć rano na czczo i zobaczymy :p możę coś też ruszyło
 
Mońcia mój też miękki i dziwny , ale już malutko go zostało chyba ;) Po porodzie poszło 5 kg w dół tylko, a teraz już mam w dół 7 kg , zostało jakieś 3 , 3-5 , ale nie trzymam diety ani nie ćwiczę;) Dietę mam urozmaiconą , ale jem więcej niż w ciązy bo non stop chce mi się jeśc. Rano chleb wieczorem chleb a np. nie jadłam pieczywa na wieczór.Tyle, że czekolady nie jem i lodów już i słodkiego jako tako tylko biszkopciki krakersiki ;)
 
reklama
aneczka ja jem
śniadanko - chleb pełnoziarnisty ,
na obiad zupę , rosół był , krupnik dzisiaj
drugiego dania już dzisiaj po zupie nie wcisnęłam , dopiero później , ryż z marchewką i sosem i kurczaczkiem gotowanym
w miedzyczasie staram się zjeść jakieś jabłko , no i oczywiście bebe i biszkopty - ale np 4 bebe , albo 4 biszkopty ...
herbatka owocowa , rano zwykła , i kawa lekka w ciągu dnia....
i jakoś leci :p
a brzuch miękki taki dziwny i kreska jeszcze jest i pępek taki jakiś wielki mi został krater :-p
ćwiczenia zaczne jak mnie troche szew przestanie boleć ....planuje od poniedziałku :tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry