reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

ale chorubska forumowiczki zaatakowaly:wściekła/y::no::no:
dziewczyny nie dac sie
ja sie czosnkim kurowalam i mlekim z miodem i szczerze duza poprawe widze
nawet na zakupy dzisiaj sie udalam:-):-)
zdrowka dla malej przedszkolaczki:-)
uważaj bardzo na siebie, bo jak ja chorowałam jakiś miesiąc temu to też tak miałam że od poniedziałku do piątku leżałam plackiem w łóżku, wydawało mi się że jest już lepiej i wyszłam na dwór, no i oczywiście można powiedzieć że wróciłam do pkt wyjścia. :-( ale teraz jest juz wszystko ok.
 
reklama
uważaj bardzo na siebie, bo jak ja chorowałam jakiś miesiąc temu to też tak miałam że od poniedziałku do piątku leżałam plackiem w łóżku, wydawało mi się że jest już lepiej i wyszłam na dwór, no i oczywiście można powiedzieć że wróciłam do pkt wyjścia. :-( ale teraz jest juz wszystko ok.
dzieki za troske :-):-)
u mnie tez juz mialo to miejsce
wydobrzalam teoretycznie wyszlam na dwor troszke mnie przewialo i spowrotem
ale mam nadzioje ze tym razem nic nie wruci :tak::tak::tak:
kuruj sie ;-)
 
u mnie w całym domku nic innego nie czuć tylko czosnek, w lodówce na pierwszym planie...cytrynka, cebulka ( co by syrop robić) czosnek i sok z malin.
Apetytu brak...spałam pół dnia i teraz bezsenność....:baffled:
 
współczuję choróbska
u mnie pojawiła się zgaga - już wiem jakie to cholerstwo :crazy:
na szczęście migdały działają cuda.
Czy któraś z was ma kłopoty ze spaniem??? ja się często budzę w nocy i mam koniec spania. Raz się budzę o 1 raz o trzeciej:baffled:. Po 2 - 3 godzinach znowu zasypiam.
 
kasimona nie pomoge bo nie wiem;-)

kasia ja w pierwszej ciazy mialam problemy ze spaniem a w tej narazie sporadycznei sie zdarzaja
ale nei spie nic w dzien i duzo czasu spedzam na dworze nio moze ostatnie dni przez chorobe troszke mniej

ostatnio kiedy to mi si eprzytrafilo to o 2 w nocy robilam pranie , prasowalam , posprzatalam pokoj, napilam sie cieplego mleka i poslam spac
2 godzinki i synus wgramolil sie do mamy do wyrka bo czas na sniadanko :-):-(
 
reklama
Do góry