reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
A mi się przed chwilą frytek zachciało:-) i to nie kupnych, tylko takich swojej roboty, smażonych na oleju. Jadłam takie ostatnio chyba jak dzieckiem byłam:-D a tak to zawsze jeśli już to takie z piekarnika bez tłuszczu a to i tak raz na 2 lata...
A teraz zaczyna mi się lodów chciec:-D, narobiłyście mi ochoty.....chyba męża wyślę...
 
A ja dzisiaj kolejna wizyta u lekarza internisty :crazy:. Lekarz stwierdził że to może nadwyrężenie mięśni między żebrami od kaszlu. Dostałam coś przeciwbólowego i syropek robiony w aptece. Ale co z tego jak mi to do dziś nie przeszło a wręcz jest jeszcze gorzej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Dzisiaj kolejna wizyta, kolejne leki.
 
Ostatnia edycja:
A mnie ostatnio mój mały namówił na hot-dogi tez takie domowe .. aparówek chyba z 10 lat nie jadałam.. hihi co męskie hormony to nie babskie jednak :)
 
Kasia.... :-( ale nie martw się, teraz Twoje dzieciątko jest już duże, na pewno nic dziecku nie zagrozi, pewnie gdyby to była wczesna ciąża to miałoby wpływ na płód, ale teraz? sądzę, że nie - bądź dobrej myśli, już nie długo... przytulam
 
A ja dzisiaj kolejna wizyta u lekarza internisty :crazy:. Jak zaczęło się na ospie, później przyszła infekcja wirusowa tchawicy to czemu teraz ma mi się polepszać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:??? W zeszłą sobotę jeździłam do lekarza bo mnie strasznie kuło z prawej strony, nie wiedziałam czy to płuca czy żebra czy co tam jeszcze. Lekarz stwierdził że to może nadwyrężenie mięśni między żebrami od kaszlu. Dostałam coś przeciwbólowego i syropek robiony w aptece. Ale co z tego jak mi to do dziś nie przeszło a wręcz jest jeszcze gorzej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Dzisiaj kolejna wizyta, kolejne leki. Czytam ulotki a tam w każdym 'nie stosować w ciąży' 'uszkadza płód'!!! K...mać!!! Czym to się wszystko skończy???
bidulka z ciebie, strasznie mi ciebie szkoda. nawet nie wiem co ci napisać żeby ciebie pocieszyć :-( trzymaj się i miejmy nadzieje że to wszystko się niedługo skończy i z dzidzią będzie wszystko ok!!!:tak:
 
mnie w końcu zaczyna coś boleć :-) nie jakoś bardzo bardzo, ale na dole tak mnie kuje, że wyprostować się nie mogę - może to dobry objaw, oby..... ;-)
Mamjakty, trzymam kciuki! Ja już powoli dojrzewam do myśli o rodzeniu, a w przyszłym tygodniu pewnie zrobię się nerwowa, więc wyobrażam sobie, co Ty musisz czuć już tyle dni po terminie... Jak pisałam - Twoja kolej, żeby zmienić kolorek na liście ;-):-D
 
A ja dzisiaj kolejna wizyta u lekarza internisty :crazy:. Jak zaczęło się na ospie, później przyszła infekcja wirusowa tchawicy to czemu teraz ma mi się polepszać :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:??? W zeszłą sobotę jeździłam do lekarza bo mnie strasznie kuło z prawej strony, nie wiedziałam czy to płuca czy żebra czy co tam jeszcze. Lekarz stwierdził że to może nadwyrężenie mięśni między żebrami od kaszlu. Dostałam coś przeciwbólowego i syropek robiony w aptece. Ale co z tego jak mi to do dziś nie przeszło a wręcz jest jeszcze gorzej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:. Dzisiaj kolejna wizyta, kolejne leki. Czytam ulotki a tam w każdym 'nie stosować w ciąży' 'uszkadza płód'!!! K...mać!!! Czym to się wszystko skończy???

kasia bidulko zdroweczka zycze

mnie w końcu zaczyna coś boleć :-) nie jakoś bardzo bardzo, ale na dole tak mnie kuje, że wyprostować się nie mogę - może to dobry objaw, oby..... ;-)
trzymam kciuki zeby to bylo to . wyobrazam sobei jak musisz sie czuc juz po terminie . ale cierpliwosci juz pewnei tylko chwilka i zacznie sie na rozowo :-D
 
reklama
Do góry