reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
Dzięki Dziewczynki;-);-):-)niestety na razie gorzej:-(ale ma nadzieję, że po kryzysie będzie lepiej..no a z maseczkami to tak jak Kluliczek piszę bym musiała mieć całe tony:-(


No i stało się:(:(Jacek chory, co 4 godz. paracetamol, bo tak mu gorączka nachodzi na 17:30jedziemy do pediatry:(
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, jak pamiętacie skończyłam karmić Lenę 1 listopada, to znaczy ona odmówiła ssania - czyli karmiłam ją 10 i pół miesiąca.
wówczas moje piersi miesiciła się w 75B a nawet 70C a teraz - tak jak wcześniej pisałam zostały mi same brodawki - totalna masakra - dwa maciupkie z brodawkami - nawet A jest za duże.
Mogę chodzić bez stanika - normalnie załamka. Są takie małe, puste i wiszące :-:)-:)-:)-:)-(
 
Kuleczko, nie jesteś sama ;-) Ja zawsze miałam mały biust (A/B), przy karmieniu piersią eleganckie C, a teraz... odziedziczyłam biust po moim ojcu po prostu, ale małe jest piękne :-p:-)
 
kuleczko, ravanelka nie smutajcie się, ja wam zazdroszczę małego biustu. Mój jest ogromny a po karmieniu będzie okropny, zwisający po sam pępek. Droga bielizna i stroje kąpielowe. Zbieram na pomniejszenie biustu.
 
Zawsze wypadały mi włosy, z resztą to naturalne... po porodzie wypadały mi bardziej, ale sytuacja po jakimś czasie się ustabilizowała - do czasu. Od jakichś 2 miesięcy wypadają mi garściami dosłownie :( przy każdym czesaniu, przy każdym myciu, rano na poduszce mam kilogramy :/ zrobiłam badania, wyniki mam w porządku. Macie na to jakąś radę? Nie chciałabym do lata wyłysieć...
 
reklama
Duzo nie pomogę ale mogę coś zaproponować....lekarz pierwszego kontaktu....Moja koleżanka miała podobny problem...robiły jej sie już łyse placki...Lekarz zaproponował jej jakiś zestaw witamin tylko, że nie jestem w stanie ci powiedzieć dokładnie jakich...3 miesiące kuracji plus szampon odpowiedni kupiony w aptece i włosy ma jak nowe...przejdz sie i pogadaj z lekarzem bo na to domowych sposobów nie ma....
 
Do góry