reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Ja mam wlosy ladne jak nigdy, paznokcie w ogole sie nie łamią, co wczesniej u mnie bylo nierealne. Niestety cera do d..., ale to z powodu AZSu. Skora przesuszona i czerwona.
 
reklama
u mnie też na brzuchu drobne ale ciemne włoski się pojawiają, paznokcie też jakby szybciej rosly, no ale zmiany hormonalne odczuwam chyba przede wszystkim w zachowaniu- rankami jestem rozdrażniona na potęgę, plakać mi się chce na prawdę z byle powodu- a biedny mąż musi to tolerować, choć nie jest mu ze mną w tym momencie łatwo...mam nadzieje że to w krótce minie...
 
ja tak patrzę na swój brzuszek i nie widzę, żeby włosków mi jakoś specjalnie przybyło, za to paznokcie faktycznie mam twardsze, szybciej mi rosną i włosy jakby mi zgęstniały :) a co do nastrojów to też miewam huśtawki i to niezłe, w jednej chwili chce mi się śmiać, żeby zaraz rozbeczeć się :) i jakaś taka wrażliwsza się stałam, praktycznie na każdym filmie płaczę :)
 
ja właściwie bardzo dobrze się czuję, na początku brzuszek mnie pobolewał, a dokładniej to podbrzusze, strasznie się martwiłam, ryczałam jak ta głupia, ale na szczęście nie było to nic poważnego :) teraz czuję się świetnie, tylko piersiątka me czasem dają o sobie znać :) chyba najgorszy okres mam już za sobą :) mam nadzieję, że mojemu Maleństwu już nic nie będzie grozić i że teraz to już tylko lepiej będzie :D
pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Mnie brzuszek wcale nie bolal, tylko na samym początku piersi i to zazwyczaj nocami... mialam mdłości z rana ale nie wymiotowałam, ogólnie dobrze się czuje tylko jestem bardziej zmęczona niż przed ciążą... nie mam żadnych zachcianek, jem normalnie ;-)
 
Ja sie czuje dobrze...nawet bol kości ogonowej minął ,czuje go tylko jak wstaje lub siadam...piersi w koncu moge dotknąc i juz tak nie bolą.
Chce isc na usg 4d w 15 tygodniu myslicie,ze juz moze byc widac płec?
 
reklama
współczuję Wam tych mdłości dziewczyny :((
a czy Wasze brodawki też są ciemniejsze niż zwykle??

teraz są tak dobre urządzenia, że całkiem możliwe, że lekarz zobaczy już jaka jest płeć :) ja na takie usg wybiorę sie przy okazji kolejnego genetycznego, czyli jak będzie ok 22 tydzień :) wtedy już wszystko powinno być ładnie widoczne :))
 
Do góry