reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

cześć wszystkim,
ja np na te makabryczne bóle głowy- a w sobotę myślałam, że już nie wytrzymam,ormalnie ryczałam z bólu :wściekła/y: - nacieram sobie punktowo czoło i kark Amolem plus zimne okłady, choć to w sumie też pomogło na godzinę potem znowu rzut bólu, - tylko u mnie chyba ma to związek z ciśnieniem bo mam niskie (90/60 lub 100/50)- pogoda nas tak dobija pewnie..........
 
reklama
Nasze organizmy sa zmeczone ciaza, a dodatkowo upaly-stad pewnie te bole glowy. Ja wczoraj w nocy zostalam obudzona przez taki masakryczny bol glowy. Na szczescie za jakis czas przeszedl i juz nie wrocil(jak na razie).
Podobno dobrze robi masowanie skroni.W te upaly dobrze tez wziac chlodna kapiel.
 
Tego właśnie się obawiałam, że tak naprawdę nie ma żadnego złotego środka na ten ból...:( Ale jak trzeba i to wytrzymać to trudno... Pomyślałam sobie, że w te upały i tak najgorzej mają kobietki które są w 8 czy 9 mies. ciąży. Chyba więc i tak mamy się lepiej;)
 
Hej,
ja dzisiaj cierpie. Leb boli i rzygam jak kot wiec chyba typowa migrena. Chyba nie wyrobie.
Zdaje sie ze powoli czas na zwolnienie...
 
Mnie też głowa boli już cały tydzień poprostu mi pęka:-(a do tego mam jakiegoś liszaja na brzuszku...pytałam lekarza i powiedział ze to normalne że tak kobiety w ciazy maja bo to jest wrazliwa skora..a teraz taki upał..nioo a ja jeszcze alergikiem jestem:-(
 
Jak mnie głowa boli, a boli często, biorę sobie papierową serwetkę, moczę ją zimną wodą i mocno skraplam amolem, ale ja mam jeszcze taki płyn o składzie podobnym do amolu, ale polski (i tańszy) odpowiednik - kładę to na czoło, mocno przyciskam i sobie leżę przez pół godziny i zawsze przechodzi.
 
Jestem po kolejnej wizycie :-) I cała szczęśliwa i uspokojona. Przeczucie od samego początku potwierdziło się - dzidziuś pięknie się ustawił w rozkroku i pokazał co tam ma :tak::-D I już oficjalnie nawet na 150 % i gwarancję lekarską mam
Pawełka
 
reklama
Jestem po kolejnej wizycie :-) I cała szczęśliwa i uspokojona. Przeczucie od samego początku potwierdziło się - dzidziuś pięknie się ustawił w rozkroku i pokazał co tam ma :tak::-D I już oficjalnie nawet na 150 % i gwarancję lekarską mam
Pawełka
Spooky gratuluje synka :-D Szczesciara z Ciebie.
 
Do góry