reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Temat na forum 'Archiwum mam majowych'11' rozpoczęty przez klaudusiaNK, 3 Wrzesień 2010.

1. klaudusiaNK

klaudusiaNK Fanka BB :)

Hej,
    pozwoliłam sobie założyć pierwszy temat na Naszym majowym forum :-)
    Myślę, ze w tym okresie jak najbardziej przydadzą się rady, jak walczyć z dolegliwościami na początku ciąży.
    A wiec tak: mi na mdłości na razie pomaga gorąca herbata z cytryna. Niestety na siusianie nie ma rady...
    Pozdrawiam wszystkie majówki! Piszcie jakie Wy macie metody!!!!

2. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

3. reklama
  4. poziomki

poziomki mama 00 08 11 13 15

W końcu doczekałyśmy się naszego forum:))))
    Mi się kręci w głowie ale na to nie ma rady:/ Na mdłości pomaga mi gazowana woda,migdały i miętowe coś

5. joll

joll Fanka BB :)

DZIEWCZYNY! GRATULACJE!!!! Jak ten czas leci, dopiero ruszył Kwiecień, a tu już MAJÓWKI

WSZYSTKIEGO DOBREGO!!!!DO SAMEGO ROZWIĄZANIA!!!

6. _Roszpunka_

_Roszpunka_ szczęśliwa mamusia :)

ja narazie jeszcze nie mam zadnych dolegliwosci , ale w poprzedniej ciazy mialam mdlosci i zgage...
    i pomoagala na to jedynie coca-cola :-D:tak: a mala urodzila sie zdrowa i miala 10pkt :tak:
    nawet renni nie pomagalo na zgage:baffled: mam nadzieje ze tym razem nie bde miec takich problemow:-p

7. poziomki

Ja w poprzedniej miałam straszną chcice na cole i niestety czasami na mcdonalda ale maluchowi nie zaszkodziło;))

8. klaudusiaNK

klaudusiaNK Fanka BB :)

Ja rzadko piłam cole, bo jak się napiłam to Wiki potrafił później pół dnia się wiercić :-) biedak spać nie mógł... Może dlatego, ze do kofeiny nie był przyzwyczajony, bo ja kawy w ogóle nie pije....

9. poziomki

Kawa to dla mnie jak woda hihihi

10. reklama
  11. Misia89

Misia89 Fanka BB :)

I ja sie dopisuje.
    Mdlosci sa mniejsze, dokuczaja mi bole brzuszka, sennosc i pechesz.
    Trzeba chyba orzez to wszystko przejsc, ale po czyms mietowym faktycznie lepiej :-p

12. lepidoptera

lepidoptera Fanka BB :)

A u mnie dzisiaj zupełnie o.k. :)
    nawet w brzuchu mnie już nie pobolewa :) i sikanie jakby rzadsze (tylko jak już sie chce, to biegiem - nie ma 1/2 godzinnego trzymania haha).
    Misia- patrzyłam wczoraj na swój brzuch i ja żadnej kreski nie widzę, no i żyłek na piersiach też nie (a natura mnie hojnie nie obdarzyła, więc od razu bym zauważyła ;) )

Mdłości jak dotąd nie miałam, ale czasem jakoś tak dziwnie mi było - jakby stan przed mdłościami, ale dziś o.k. i nawet senna za bardzo nie byłam :)

oby tak dalej!

Poleć forum