reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

a oprocz zgagi w gardle caly dzien mam wrazenie ze mam zgage w brzuchu tak mnie dziwnie szczypie...zamulilo mnie, ze hej polezalam z nogami w gorze 2 godz i nic dalej balony, az w koncu zasnelam, spalam ze 3 godz, wstalam humor mam do bani, zdazylam sie juz poplakac i nawrzeszczec na P. a dlaczego to sama nie wiem do tego nie moge sie normalnie zalatwic taki mam ucisk, wszyskto leci mi z rak, pobilam szklanke, babka ziemniaczana jak zwykle mi nie wyszla...pieklam wiecej niz trzeba bylo, a mimo to surowa w srodku...aj...ten piatek 13-go nie jest dla mnie szczesliwy
 
reklama
A czy tu mogą marudzić tylko ciężarne? Bo jeśli mylicie, że po porodzie nic was nie będzie boleć to jesteście w błędzie :-D Bolą całkiem nowe miejsca i jeszcze bardziej niektóre stare :-p
 
oj tam ale bedzie sie mozna chociaz w pol jakos zgiac i w koncu przestane sie obijac o wszystkie meble, a w nocy jak wstaje na siku to juz automatycznie pepek musze reka zaslaniac zeby sie nie nadziac na komode i umywalke w lazience :-D
 
jolek oddawaj zgage:-D ale pod warunkiem,że kopniesz mnie w tyłek na szybszy poród... *******c* juz dostaje...
 
oj tam ale bedzie sie mozna chociaz w pol jakos zgiac
ha ha i tu jesteś w błędzie, po cc, to lepiej się w żadną stronę nie zginać,szczególnie jak są jeszcze szwy.

Głowa mnie pobolewa od wczoraj, hmm może za dużo spię? bo junior zaczął spać po 4-6 godzin, więc i ja spię wiecej,co chyba nie jest dobrym wyborem.
 
reklama
Do góry