reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
Hej kochane. Mam pytanie do doświadczonych mamuś - powiedzcie mi czy przed porodem miałyście biegunkę? Bo mnie czyści od rana już nie mam siły i teraz nie wiem, czy to jelitówka czy organizm się oczyszcza przed porodem (gdzieś słyszałam, że tak może być?) Nie wiem co robić, bo w poniedziałek mam być w szpitalu przygotowywana do cesarki i nie wiem czy dotrwam do tego poniedziałku....:-(
 
mamusia ja nie miałam..
ale moesz nimeć przed porodem , bo organizm sam się oczyszcza i szykuje do porodu...
więc wszystko możliwe że to juz :-)
wiem ze któreś dziewczyny miały biegunke więc niech też się wypowiedzą:tak:
 
Ja też nie miałam, ani za pierwszym ani za drugim razem.

Mnie niestety boli tu i tam, piersi pogryzione i z nawałem, więc bolą okrutnie, na dole też jestem obolała, co prawda siedzę normalnie ale szału nie ma (jeden szef na śluzówce i otarcia), do tego macica dawała ostro popalić, nie obyło się bez tabletek.

Osobiście wolałabym jak Kamcia ;-)
 
Ja też nie miałam, ani za pierwszym ani za drugim razem.

Mnie niestety boli tu i tam, piersi pogryzione i z nawałem, więc bolą okrutnie, na dole też jestem obolała, co prawda siedzę normalnie ale szału nie ma (jeden szef na śluzówce i otarcia), do tego macica dawała ostro popalić, nie obyło się bez tabletek.

Osobiście wolałabym jak Kamcia ;-)
:-D


hope współczuje..

mnie krocze bolało przy 1 ciąży za to macica nie:-D teraz odwrotnie

na a sutki chyba jeszcze po 1 ciazy wyrobione wiec nie bolą:tak:
 
Do góry