reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

reklama
No to jednak nie jest tak źle ze mną. Przynajmniej nie mam mdłości :tak:

Za to ciągle mnie coś boli, poszłam z psami na krótki spacer i krzyż mi zaraz pęknie. Wejście po schodach na 4 piętro to jak zdobycie najwyższej góry świata, taką mam zadyszkę i serce mi wali.
Do tego w nocy budzi mnie ból bioder i piersi (pomijając koszmary). Nie ma takiej pozycji w której coś by nie bolało. :sorry2:
 
Aha, zapomniałam napisać, że czuję dziś kość ogonową...taka dawna kontuzja (piszę, bo chyba Hope pytała o biodra i takie tam..)

Ale wiecie, co??
jest jeden duuuuuży plus tej ciąży (no oczywiście poza tym, że fasolka w ogóle jest!):

wreszcie MAM BIUST hehehe





 
wreszcie MAM BIUST hehehe
hahahaha a ja ostatnio sie cieszylam ze jajk juz nie mam mleka to mi wkoncu zmalal...
a tu znow bede nosic DD:baffled:


chcialam dopisac ze mi sie ostastnio snilo ze jadlam rozne , przerozne ciasta , kremowe itp i jak wstalam to mnie te ciasta tak zemdlily ze poszlam wymiotowac:-D:dry:

a i jeszcze w poprzedniej ciazy strasznie krwawily mi dziasla to tez w wiekszosci przychylalo sie do wymiotow, teraz mi tak nie krwawia wiec pewnie dlatego mniej wymiotuje:tak:
 
Dziewczyny drugi dzień męczą mnie mdłości straszne. w ogóle nie mogę wejść do kuchni bo jest tragedia:-:)-( Z drugiej strony boli mnie głowa dzisiaj i tak dzisiaj pomyślałam, że może mi migrena wróciła:szok::zawstydzona/y:


Co do cycusiów to Moje też się bomby zrobiły no i mężusiowi się bardzo podoba. Cały czas chodzi zszokowany






 
reklama
Mnie meczy zoładek, chciałabym ncos zjesc ale jak wziełam kawałek kiełbaski to az w nogach czułam, jak mi sie kolana ze słabosci ugieły. Mam taki dziwny metaliczny posmak w ustach.


Co do cycuszków to mam wkoncu D bez operacji hihi a pomyslec ,że kobiety płaca za to co my mamy za frre i jeszcze z gratisami.
 
Do góry