reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Się tak nie cieszcie tymi cycami, po karmieniu odejmiecie sobie jeden rozmiar :p

Kamcia ja mam tak samo jak ty. Z tą różnicą, ze po porodzie miałam E. A ostatnie 8 lat cieszyłam się ślicznym C. Przepadło. Dzisiaj jak się przebierałam TZ zobaczył mój biust pierwszy raz od kilku dni w świetle dziennym. Jego mina - bezcenna. Kopara opadła. A mi żyć nie dają cyce paskudne.
 
reklama
Się tak nie cieszcie tymi cycami, po karmieniu odejmiecie sobie jeden rozmiar :p

Kamcia ja mam tak samo jak ty. Z tą różnicą, ze po porodzie miałam E. A ostatnie 8 lat cieszyłam się ślicznym C. Przepadło. Dzisiaj jak się przebierałam TZ zobaczył mój biust pierwszy raz od kilku dni w świetle dziennym. Jego mina - bezcenna. Kopara opadła. A mi żyć nie dają cyce paskudne.

HOPE - Ty mnie nie załamuj!! Jak to MNIEJSZE??? to mi nic już nie zostanie, tylko ślad po hehehe (wreszcie wróciłam do .... B)
 
Dołączam się do postu.
Mam duże piersi duże D i teraz oczywiście nabrzmiały i pobolewają... ehh chciałam zawsze mieć mniejsze a teraz znów podrosną...
Podbrzusze pobolewa i krzyż. Jeszcze nie mam mdłości raczej apetyt ale mam nadzieję, że mdłości nadejdą bo wiem, że jakiś czas pozwoli mi to utrzymać wagę bo bardzo boję się za dużo utyć zwłaszcza, że najmniejsza nie jestem:-)
 
Się tak nie cieszcie tymi cycami, po karmieniu odejmiecie sobie jeden rozmiar :p

Kamcia ja mam tak samo jak ty. Z tą różnicą, ze po porodzie miałam E. A ostatnie 8 lat cieszyłam się ślicznym C. Przepadło. Dzisiaj jak się przebierałam TZ zobaczył mój biust pierwszy raz od kilku dni w świetle dziennym. Jego mina - bezcenna. Kopara opadła. A mi żyć nie dają cyce paskudne.
tak tak , popieram... hehe trzeba odjąć bo dziecko wyssa:-D
moja bratowa miała małe piersi chyba B jak się nie mylę.. w ciąży miała D balony , jak sylikony Pameli Anderson:-D
a teraz ma 0 :-p znaczy coś tam jej odstaje... ale staniki nosi push-up:tak::sorry2: niestety...

mi się moje po karmieniu te w mniejszym wydaniu strasznie podobały .. hehe
ale tylko będzie je trzeba trochę ujędrnić... bo opadły:dry: nie ma się co dziwić , takie wielkie były a tu nagle flaczki:-p
 
hej mnie jeszcze cyce nie bolą - co mnie troche martwi bo wszystkich bolą tylko nie mnie
apetyt mam i nawet nie chce mi sie tak fast fooduw tylko zdrowe jedzonko - przynajmniej jak na razie :):):)
jedyne objawy jakie mam to zgaga i czasem lekkie pobilewnia w podbrzuszu - takie ciągnięcie ale nie mocne
no i ciut szybciej sie męcze - odczuwają to moje plecki jak za długo polatam po sklepie :)
 
Wczoraj wieczorem tak mnie bolał żołądek że szok ! wypiłam kubeł dosłownie podwójnej mięty i nic nie pomogło a zawsze pomagało :no: biedna byłam jak nic ...
ale dzisiaj już ok :-D rano mdłości ale to jakoś umiem już przeczekać ;-)
 
Marylka- mnie piersi do dzisiaj nie bolą tak jak poprzednio...
więc wyluzuj ;)
Dopiero ostatnio coś zaczęło delikatnie... ale to wtedy gdy mocniej nacisnę...
ale są większe...
 
reklama
Ewcia no ja też widze że są już lekko większe całe wypełniają dokładnie stanik :) chyba niedługo czas na wiekszy - a to dopiero początek ale jeszcze troche sie wstrzymam z kupowaniem :)
Ewcia mam nadzieje że razem będziemy szły przez te 8 m-cy co nam zostało :)
 
Do góry