reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Ewcia no ja też widze że są już lekko większe całe wypełniają dokładnie stanik :) chyba niedługo czas na wiekszy - a to dopiero początek ale jeszcze troche sie wstrzymam z kupowaniem :)
Ewcia mam nadzieje że razem będziemy szły przez te 8 m-cy co nam zostało :)

Kochana także mam taką nadzieję :))
może pod koniec Cię wyprzedzę, ale chyba wybaczysz to, że Dzidzia urodzi się pod koniec kwietnia :))
 
reklama
hej mnie jeszcze cyce nie bolą - co mnie troche martwi bo wszystkich bolą tylko nie mnie
apetyt mam i nawet nie chce mi sie tak fast fooduw tylko zdrowe jedzonko - przynajmniej jak na razie :):):)
jedyne objawy jakie mam to zgaga i czasem lekkie pobilewnia w podbrzuszu - takie ciągnięcie ale nie mocne
no i ciut szybciej sie męcze - odczuwają to moje plecki jak za długo polatam po sklepie :)

Dziewczyny!
Moja mama 5 razy była w ciąży i zawsze powtarza, że gdyby nie fakt, że nie miała @, to nie wiedziałaby o tym, bo czuła się REWELACYJNIE, jak mówi, LEPIEJ NIŻ NORMALNIE, nie będąc w ciąży. No może poza tym, że od 5 miesiąca miała kamicę nerkową, ale normalnie też choruje....

no więc ja już jej zazdroszczę...

ale jak widać wcale nie trzeba mieć tych wszystkich, w większości przykrych, objawów! ;)
 
Kochana także mam taką nadzieję :))
może pod koniec Cię wyprzedzę, ale chyba wybaczysz to, że Dzidzia urodzi się pod koniec kwietnia :))
no pewno że Ci wybacze :) choć ja czuje że moje dziecie pójdzie w moje ślady (urodziłam sie miesiąc za szybko) i urodzi sie nieco wczesniej - obstwaiam coś koło urodzin taty bo k ma urodziny 15.05 :) wiec te ruchome więc te ruchome 2tyg :)

Dziewczyny!
Moja mama 5 razy była w ciąży i zawsze powtarza, że gdyby nie fakt, że nie miała @, to nie wiedziałaby o tym, bo czuła się REWELACYJNIE, jak mówi, LEPIEJ NIŻ NORMALNIE, nie będąc w ciąży. No może poza tym, że od 5 miesiąca miała kamicę nerkową, ale normalnie też choruje....

no więc ja już jej zazdroszczę...

ale jak widać wcale nie trzeba mieć tych wszystkich, w większości przykrych, objawów! ;)
to mnie troche pocieszyłaś bo już sie bałam bo ja sie czuje rewelacyjnie zanim jeszcze sie dowiedziałam o ciązy byłam senna ale jakieś 2 dni przed testem mi przeszło i teraz nie czuje sie jakas mega senna ani nic tylko czuje coś w podbrzuszu ale delikatnie i jestem jakby pogodniejsza i na pewno spokojniejsza :)
 
mnie meczy zgaga, to cholerne odbijanie sie nawet woda nie pomaga, dziwne jest to ze zawsze piłam duzo wody ng a teraz nie moge pije gazowana i cole. Nie mam apetytu nadal mam katar i bola mnie plecy, zaczyna kość ledzwiowa sie odzywac bo mialam kiedys mały wypadek, pozatym moje kolano wysiada a teraz nici z operacji a juz bym mogła chodzic normalnie. Zastanawiam sie czy bede mogła rodzic normalnie bo jak nogi zgiac nie moge to tak sobie myslalam ze pewnie cesarka mnie czeka. Rodziłam dwa razy ale normalnie i teraz z niesprawnym kolanem pewnie nie dam rady.
No ale chociaz 4 koła na operacji zaoszczedze a termin na kase chorych mam na czerwiec wiec poczekam z checia.
 
Witam sie i tutaj.
Ja Kochane kolejny dzień mdłości... Na razie w miare spokojnie ale są...
Co do piersi to nadal bolą, cieżko mi sie do spania układać, ale jak już sie ułoże jest cool:-):-)
Mama dała mi stanik wiekszy bo w tamtym już była masakra, zwłaszcza jak go zdejmowałam po całym dniu:szok:
 
Misia ja na ból piersi kupiłam krem AA z serii Ja i Mama do biustu.Kosztuje około 30 zł, i pomaga :)Smaruje dwa razy dziennie i naprawdę skutkuje:-)
 
Ja w pierwszej ciąży miałam kremy z firmy DAX cosmetics i trochę pomogły. Na pewno warto smarować już od początku ciąży.
W pierwszej ciąży piersi miałam duuuże D (z B) teraz już mam pewnie jakieś C. całe szczęście piersi mnie nie bolą tylko sutki są brązowe i czasami pobolewają. Ale cycuszki rosną i mężuś zadowolony hehe
 
Ja kupiłam Fissan i smaruję bo mi się takie białe rozstępy zrobiły.
Brzuszek też zaczęłam powoli bo wczoraj miałam 88 w pasie a dzisiaj rano 93 i nie wiem czy to brzusio rośnie czy to od jedzenia:szok:
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży miałam kremy z firmy DAX cosmetics i trochę pomogły. Na pewno warto smarować już od początku ciąży.
W pierwszej ciąży piersi miałam duuuże D (z B) teraz już mam pewnie jakieś C. całe szczęście piersi mnie nie bolą tylko sutki są brązowe i czasami pobolewają. Ale cycuszki rosną i mężuś zadowolony hehe
ja az sie boje jakie będe miała cycole jak ja teraz mam 85D a już mi sie robi ciasno w staniku a przecież to dopiero sam początek no i zdecydowanie szybciej sie męcze normalnie towar rozłożyła bym w 30 a rozkładałam chyba ponad godzine bo mnie plecy pobolewały od schylania - jestem w szoku ze już na samym początu odczuwam to zmęczenie a planowałam stać za ladą do porodu :) no ale to chyba nie realne :)
 
Do góry