reklama

Nasze samopoczucie :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2015' rozpoczęty przez ewelinax5, 21 Wrzesień 2014.

1. ewelinax5

ewelinax5 Fanka BB :)

Piszemy w tym wątku o tym jak się czujemy. Ja dzis jestem bez sił, szybko wszystko mnie meczy, nie mam cierpliwości, czasami czuje bóle brzucha. A jak Wy się macie?

2. Passoa1705

Passoa1705 Fanka BB :)

Dziś czuję się lepiej, mam lepszy humor, po wizycie w szpitalu troszke sie uspokoiłam. Teraz leżę i odpoczywam

3. reklama
  4. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

Mi jest non stop niedobrze. I głowa boli. I plecy ;)

5. ewelinax5

Każdy ma jakieś dolegliwości a myślicie że najciężej znosi się je na początku czy na końcu? Czy ciężko stwierdzic:))?

6. Didi20

Didi20 Fanka BB :)

Ajjj ja mam tak duzo siły w tej ciąży!

7. dabin

dabin Fanka BB :)

generalnie czuje się ok:-)Bardzo łatwo mnie teraz wyprowadzić z równowagi i ciągle się o coś wkurzam:dry:co też mnie wkurza:-)

8. ewelinax5

Mnie budzi bol brzucha... Ale podobno to normalne, tak powiedział lekarz ze boli bo wszystko się rozciąga i przygotowuje :)

9. Colly

Colly Fanka BB :)

U mnie właściwie wszystko ok chociaż robię się śpiąca w ciągu dnia w pracy. Brzuch boli wieczorami i gdy mam pełny pęcherz ale to akurat w porządku bo martwię się gdy nic tam nie czuję. Piersi już tak nie bolą i przystopowały ze wzrostem więc naprawdę nie mam na co narzekać.

10. reklama
  11. Molisek

Molisek Fanka BB :)

Wiecie to chyba jest prawda teraz budzę się wczesnie rano i mam werwe do wszystkiego,pranie,sprzątanie,ggtowanie

12. Molisek

Molisek Fanka BB :)

Za to wieczorem padam zmęczona i o godz 20 już mnie nie ma ale do wieczora energia mnie rozpiera:-D

Poleć forum