reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Mrozik - Olka też tak robi juz od dłuzszego czasu z ta róznicą że lezy tak pół na boczku pół na brzuchu , moge sie odsówać a ona tak czy tak sie przesunie do cycusia a nieraz jest tak drastyczna że leząc na boczku i jak się jej nie chce przysunąc to ciągnie ręką brodawkę w kierunku ust. Kiedyś połozyłam ją sobie na brzuchu a że miałam pidzamke rozpinaną no to ta cwaniara nawet leżac na mnie wyszukała cycusia .Biedne te nasze cycusie.:baffled: Ona nawet nieraz nie patrzy gdzie sie przysysa smiesznie to wyglada jak juz dopada i trafia gdzies obok brodawki ale oczywiscie ssie ile wlezie hehe.

Ola dziś już lepiej się czuje już nie jest taka marudna zasmarkana no i temperatura znacznie spadła do 37.5. Pozwoliłam też jej spac ze mną więc leżała prawie cały czas przyssana ,:tak:chyba to bardzo pasowało.
 
Edyta - fajnie że córcia wraca do zdrówka.
Filipek też nie patrzy i ssie gdzie popadnie, trochę czasem boli. Nawet jak u mnie na brzuchu leży to i do szyi się potrafi dossać :-D:-D
 
Mrozik- można by podsunąc tatusiów hehe ciekawe czy by sie dossały przynajmniej tatusiowie wiedzieli by jak to jest:-)
 
reklama
Mrozik Edyta lezalam z malym i hihralam sie z tych waszych opowiesci cyckowych:-D:-D:-D:-D:-D:-D, jakie te maluchy sa pocieszne.
Moj czasami przez sen "szuka" cyca, tak smiesznie otwiera buzie wystawia jezyczek i wedruje buzia przed siebie, z zamknietymi oczami,na lewo prawo, w dol gore a jak mlaska przy tym, powstrzymuje sie zeby sie nie rozesmiac.

Edyta
odnosnie ciagniecia brodawki, moj to mnie szczypie czasami, jak chwyci!!:szok::szok::szok::szok:

Kludi
ja daje szpinak z kartofelkami, marchewke i jabluszko, w przyszlym tygodniu moze cos innego dorzuce no i cyc, nic po za tym, aha sztuczne mleko czasami jak czuje ze sie nie najadl.
 
Do góry