reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

ja tez kotom mowie nie . bo jakims trafem koty mnie nielubia wiec ja ich tez nie lubie. ale pieski owszem a najlepeij nie swoje. tesciowa ma dwa psy wiec nam calkiem starcza raz na jakis czas :)

co do torotw to moj maz obiecal sam zrobic 9 ma wprawe bo nie raz robil na imprezy rodzinne zanim go poznalam i wszyscy chwala ;p) . ma to byc biszkopt z masa i bita smietana. z jakimis ozdobkami . mi kazal tylko fajna swieczke kupic wiec niewiem co on tam wymodzi tak dokladnie ;p
 
reklama
My własnie po imprezce...goscie sobie poszli ufff:-p:-Dciesze sie ze Piotrek był grzeczny:-)Tylko aparat nam nawalał ale jakies fotki są:sorry2:

Ja mam koty od małego uwielbiam te zwierzaki i nie jadamy z jednego stołu:-p:laugh2:a Piotrek wiadomo tarmosi je za ogon i tyle:-p

Torciki sliczne:tak:
 
Natalia-Chodziło mi o to że kot wszędzie wlezie na stół i szafki w kuchni a mnie to po prostu obrzydza.
Moja siostra miała kota i wszystko musiała chować bo jak zapomniała to garnki i talerze były przetrzepane.
 
Nasze koty na szafki nie wchodza za mlodu po dupie dostały i sie poprostu nauczyły...wbrew pozorom kota tez czegos da sie oduczyc albo nauczyc albo nasze takie zdolne i rozumne hihihi:-D

Kurcze Piotrek wstał po 18 to poszaleje do 21 napewno:dry::-p

Ostatnio strasznie cos go pogryzło w nocy ....takie duze bable dostał....chcemy dzisiaj przyczepic do okna moskitiery:sorry2:
 
A nas choróbsko dopadło, bardzo niespodziewanie:-(
Jeszcze wczoraj Bartuś był wesolutki i zdrowiutki i jeszcze wieczorem byłam z nim w piaskownicy gdzie bawił się w najlepsze. i to był chyba błąd, bo prawdopodobnie tam zaraził się:baffled:. Nad ranem dostał gorączki, dałam mu na zbicie, ale spadło tylko troszkę. W dzień do południa wzrsła temp. jeszcze bardziej, blisko 39st.nawet:baffled:..Do lekarza dotarliśmy dopiero po 15tej bo w naszej wspanialej przychodni pediatry to non stop nie ma. No i okazało się, że to ostre zapalenie gardła i dostaliśmy antybiotyk. A Bartuś cały dzień marudny i senny przez tę gorączkę:baffled:.
 
Duzo duzo zdrowka dla Bartusia:tak:;-)

My mielismy napisane na torcie 1 roczek Piotrka mialo byc Piotrusia ale mi sie nie zmiesciło:zawstydzona/y::-pTez okragly przekładany smietankowym kremem i udekorowany kolorowa posypką, kremem czekoladowym, i takimi małymi serduszkami :-)
 
Fajnie ze imprezy udane:tak:torciki fajowskie
My dopiero 30.08 mamy imprezke-mam nadzieje ze pogoda dopisze:-D
A u mnie dzis siostrzyczka byla,rosnie brzuszek:sorry2:tak fajnie sie wspomina-to juz 19 tydzien:tak:
A potem zadzwoniła ze pies jej zginął jak odemnie wracała:-(i nie znalazł sie do tej pory-mam nadzieje ze w koncu wróci...
Kama-mnóstwo zdróweczka dla Bartusia
Natalia-u nas wieczorkiem straszne komary:szok:Adas jest cały pogryziony,tylko chodze za nim i odganiam:wściekła/y:
 
:-)A my jutro imprezka:-D Chcielimy zobic grila i moze nawet posiedziec na dworze ale zapowiadają pogorszenie pogody:wściekła/y:Jeszcze nic nie mam zrobione dziś wieczorkiem jak Ola pojdzie spac to sobie popieke torty i porobie sałatki. Niewiem czy się wyrobie najwazniejsze zeby wszystko na jutro bylo gotowe. Jak będę miec jakies foteczki oczywiscie wstawię. Tylko mam jeden problem bo nie mam aparatu i musze od kogos pozyczyc.

Poza tym u nas ok. Ola smiga jak szalona. Dostała od babci rowerek podobny jak ma Karolek od Karoliny tylko my mamy różowy podoba jej się strasznie, najbardziej bujanie:-D
 
reklama
Cieszę się że imprezki udane. Torciki smakowite i prześliczne:-D:tak:

A ja ostatnio coś czasu nie mam żeby coś napisać, ale czytam, czytam...staram się być na bieżąco...hihihi :-D

POZDRAWIAM
 
Do góry