reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

kozica trudno powiedziec skad sie to bierze, lekarze nie wiedza,czy to wirus, bakteria, czy drożdżak. Moze byc z oslabienia,zabkowanie, a takze tzw"choroba brudnych rak", a nawet i pochodna ospy. u nas chyba wlasnie ospa to wywolala.

Daja antybiotyk, ale po tym jeszcze szybciej sie rozwija, wiec dobrze jak daja mocny antybiotyk na krotki czas. My mielismy najpierw ospamox i po tym sie szybciej rozwinelo, na szczescie w nieszczesciu Krzys sam przerwal antybiotyk, wiec po dwoch dniach moglismy podac nowy i ten byl trafny (summamed) choc obrzydliwie gorzki, Krzys byl nim "zachwycony";-).
Jednak przyznam sie szczerze ze najskuteczniejsza bronia okazal sie stary babciny sposob " mokra pielucha" tylko mielismy maly problem, bo skoro malo jadl, malo pil to i malo sikal, ale w koncu sie udalo zebrac tyle by posmarowac caly dziobek w srodku i na zewnatrz.
Wiem ze to obrzydliwe, ale najwazniejsze, ze skuteczne. juz po pierwszym smarowaniu zniknely mu krostki z brody i warg. :tak:
 
reklama
Siuśkami podobno można wyleczyć wszystko niestety większość z nas nie toleruje tej metody chociażby z powodu samego obrzydzenia. No ale jak mus tu mus . Najważniejsze ze pomogło Krzysiowi.:-)
 
katrins - mokra pieluchy na takie zmiany skutkuje, od wielu osób slyszałam, nawet znajoma położna mi o tym mówiła, że jak co to poleca.
edyta - pulmicort jest lekiem chyba sterydowym, wiem że stosuje się go też w astmie. Może zobaczyc w tym kierunku, skoro takie dolegliwości pulmonologiczne się utrzymują?
 
antylopka - Ola ma kaszel już od długiego czasu , kaszle najczęściej w nocy i nad ranem , poprzednia alergolog niewiem na jakiej podstawie ale odrazu stwierdziła ze Ola ma astmę.
 
Hej kochane:-)
Dawno mnie nie było,ale widze ze tu straszne pusteczki:-(Forum nam zamiera....
Katrins-to straszne co przezyliscie:no:Krzysiulek tak juz sie nameczyl w tym swoim krócitkim zyciu a tu jeszcze takie cholerstwo:baffled: dobrze ze juz wszystko ok,ale co sie nadenerwowaliscie to wasze...
Natalia-Adas ma kiełki małe,wiec tez raczej nie pomoge:-)
Edyta-i u Was nadal nic nie wiadomo:confused:,moze w koncu ta lekarka okaze sie kompetentna osoba i testy cos wykaża,ile mozna...:no:
U nas jakos leci powoli:-)Adas jedzie z moimi rodzicami nad morze w sierpniu na tydz,ja odpoczne a rodzice....chyba nie zdaja sobie sprawy w co sie pakują:-D
 
kira - moi byli z Wiki 2 tygodnie, my przyjechaliśmy do nich na 4 dni. Nie mieli żadnych problemów, a Wiki była bardzo zadowolona i ani chwilę za nami nie tęskniła. nawet nie do końca chciała gadać przez telefon, tylko mówila, że np: "dzidzia na plazy boso..." i tyle...
 
aniulka -
kira - moi byli z Wiki 2 tygodnie, my przyjechaliśmy do nich na 4 dni. Nie mieli żadnych problemów, a Wiki była bardzo zadowolona i ani chwilę za nami nie tęskniła. nawet nie do końca chciała gadać przez telefon, tylko mówila, że np: "dzidzia na plazy boso..." i tyle...

rozstanie było trudniejsze dla mnie, niz dla niej
 
Antylopka no ja właśnie to miałam na myśli, chyba trudniejsze to by było dla mnie niż dla Maćka:-D a Twoja Wikunia już tak pełnymi zdaniami mówi???????? ja jestem w szoku bo Maciek to prawie jeszcze nic :szok::szok:
 
reklama
Dla mnie to też by było za trudne tak na tydzień czy dwa rozstać się z Kubą. Najdłużej nie było mnie 3dni!
 
Do góry