reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

U nas piątki nie wszystkie wyszły (brakuje górnych) ale jakichś specjalnych sensacji nie było.

A co do bólu kolana to nie wiem.... Kuba mówi że go coś boli ale nie zmyśla ( np. jak się uderzy itp.)

Chciałam Wam napisać jak uśmiałyśmy się dzisiaj rano z moją mamą. Ja wstałam do pracy (mąż już wyjechał) a Kuba jeszcze spał. Więc jak się obudził poszła do niego babcia bo ja jadłam śniadanie. No i ona mu tłumaczy że tata w pracy, mama je na dole śniadanie i że to ona go dzisiaj ubierze itp.. A on się jej pyta " A mleczko umiesz zrobić?" :-) Te jego pytania są rozbrajające....
 
reklama
Jestem po kiepskiem nocy. Już przed północą Wiki sie obudziła i mąż ją wziął do nas, bo była cała rozpalona. Zmierzyłam temperature i ...38,7:szok::no: Kiepsko:zawstydzona/y: Podałam jej ibufen, wypiła cała moja herbate, zrobiła siusiu i poszłysmy spać. Ona nawet w miare spała, ale ja nie mogłam, bo ciągle się we mnie wtulała, a była tak rozpalona, że nie mogłam zasnąć. Nie chciałam jej odkładac do jej łóżeczka, bo wolałam miec na nia oko. :eek: Rano niby troche lepiej, temperatura 37,6. Nic innego nia zgłasza, że cos boli. Apetytu brak, za to dużo pije. Musiałam przyjśc do pracy, bo prowadzę dziś egzamin, ale zaraz po nim wracam do domu. Zobaczymy, czy to trzydniówka, czy jakaś infekcja:zawstydzona/y::sorry:

Kozica - dzieci potreafią rozbroić jednym zdaniem:tak:
 
Kozica - umie już o siebie zadbać :-)
Antylopka - napisz co sie "wylęgło"

U nas wózek bardzo mało był wogóle uzywany. Ostatnio to siedział w nim na wakacjach jak byliśmy
 
Wczoraj jak wróciłam z pracy to znowu było dośc wysoko - 38,5. Druga dawka ibufenu, potem wit.C i wapno, dieta(chociaż i tak nic nie chciała jeść). Gardło czyste, brak jakichkolwiek bóli...:eek: położyłam ja spać i spała ponad 2 godziny:szok: Przed 17 jak mierzyłam te,mperature to było juz 37. Kolacji nie chiała, zjadła sam ser i szynkę, chleb zostawiła (a zrobiłam jej takie kanapki to takie chciała). Wykąpałam ja w mełej wanience w pokoju, żeby mi nie biegała po całej chacie w poranniku:-D Świetna zabawa, miała wielką radochę, że ta wanienka taka malutka:laugh2: W nocy 7 razy budziła się na picie, ani jednego siusiu, od razu jak sie napiła to zasypiała. Gorzej ze mną:sorry::zawstydzona/y:, bo nie mogłam od razu zasypiać, bo co mnie budziła, to ja zaraz ręke do czoła, a plecki jakie, a czy chce siusiu....:nerd: Rano 36,7, upominała sie o kakao, więc jej zrobiłam, na sniadanie zjadła kaszke ryżowa z jabłkiem i gruszką i póki co jest ok. Moja mama z nią jest, a ja znowu do 12 w pracy. Zobaczymy w wieczorem i w nocy, czy juz koniec przygody, czy to tylko dzien wyciszenia...
 
Popołudniu już było ok. Wczoraj tylko kakao wypiła i nic nie chciala jeść. jak wracałam z pracy kupiłam jej 2 paróweczki które lubi. Zjadła je od razu, potem obiad w miare też, po południu już było wszystko dobrze. zaczęła wojowac ze zdwojona siła. Noc przespała całą u siebie w łóżeczku - od 21 do 7.20 rano:tak:
Jutro idzie do kina z moją mamą na poranki z Noddym w Multikinie i jest cała dzika z radości.
 
no to fajnie ze szybko przeszło
Oj, szkoda ze u nas tych poranków nie ma. Chciała bym małemu jakoś te dni urozmaicić, a nie tak w kółko to samo. Na pewno to by był hicior - takie kino:-)
 
Antylopka-Super że Wiki już dobrze a takie kino z NODDY na pewno by się Ali spodobało bo to jej ulubiona bajka.
 
Już kiedyś byliśmy na porankach z Bobem budowniczym - była zachwycona:-D. Takie wyjścia do nagroda za cały tydzień. W przyszłą sobote mam bilety do teatru muzycznego na przedstawienie dla dzieci - na to miała iśc moja mama, a ja do kina, ale zmieniły sie mamie plany i zamiana;-) Dobrze, bo sama dawno w teatrze nie byłam.
Takie nagrody chyba fajniejsze niż jakies zabawki:eek:
 
reklama
Antylopka dobrze że z Wiki już ok. Super że macie takie możliwości urozmaicenia czasu, to są uroki życia w mieście....
 
Do góry