reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Naur

Fan(ka)
Dołączył(a)
13 Kwiecień 2005
Postów
2 987
Miasto
Sopot
Zakładam tymczasowo nowy wątek dla tych już rozdwojonych, zanim znajdziemy się wszystkie w 'dzieciaczkach sierpniowych 2007'. :-)
Tutaj piszmy co maluchy robią, jakie są problemy, jak się rozwijają..itp. co by to jakoś w kupie utrzymać a nie pisać w innych wątkach.
Taki mam pomysł, co Wy na to?? :sorry2::happy2:
 
reklama
Doskonały pomysł:tak:sama o tym myślałam,w koncu niedługo głowy bedą nam zaprzątać tylko nasze bąbelki:-)muszą mieć swój wątek:tak:
 
No to ja zacznę bo mam pytanko do mam noworodków:

czy wasze maluchy zgubiły juz kikuty pępkowe? Bo Ula tak, ale został jej duży strup w pierścieniu pępkowym, na całej powierzchni i nie wiem czy to dobrze, czy źle, bo niepamietam jak to było z Julką. Tak pytam jak to u was wygląda.
Sama dowiem się w piątek bo wybieram się do pediatry tak skontrolowac wagę i wszystko obejrzeć, po 2 tygodniach.
 
Ja tez uważam, że to super pomysł bo juz wkrótce wszystkie sie bedziemy głowic nad codziennymi małymi i wielkimi problemami związanymi z naszymi maluchami:-)
 
Naur ja sie z czyms takim nie spotkalam . Najlepiej lakarz Ci powie. Ale mysle ze i ten strupek powinien odpasc na dniach:tak:
 
Naur ten watek to super pomysl

Mam problem z malym bo w dzien je duzo i spi 3- 4 godziny, ale o takiej porze wlasnie jak teraz i w NOCY:szok:pije jak smok i ciagle mu malo, zasypia na cycku a kiedy klade do lozeczka wyje.Smoczek mu daje ale to nie zabardzo pomaga a juz nie spomne ze powiedzialam sobie w ciazy ze nie bede malemu smoka dawac.
Nie sypiam prawie wcale, jak cien normalnie niedlugo bede, nie wiem jak mam z tym jego nocnym spaniem i jedzeniem zrobic.Dodam ze z mlekiem nie mam problemow, Poradzcie mamusie.
 
ola_lux pokarm w nocy jest bardziej "treściwy" i dlatego maluszki chętnie piją w nocy. Z czasem się pewnie unormuje. Będzie pił w późno wieczorkiem i poźniej nad ranem, a to się da przeżyć:)
 
Naur poczytalam o tym strupku po odpadnieciu kikutka.Z tego co sie dowiedzialam to normalne, po czasie on tez sam sie goi i odpada.
Byc moze masz juz ten problem zglowy??? Pozdrawiam
 
reklama
¿Naur co ci lekarz powiedzial?
Bo ja mam inny problem. Oliverowi kikut odpadl po 4 dniach, mysle, ze dlatego ze tu jest tak goraco, ale teraz z pepka wykrusz sie mu jakby sucha krew. Nie wiem, czy dobrze to opislam. Wyglada to tak jakby mial ``brudne`` w srodku. I tez nie pamientam jak to bylo z Marianna
 
Do góry