reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Dziś tak smutny dzień z powodu pogrzebu.....nie chce mi się nic pisać tylko sobie poczytam :-(

Śpij spokojnie Majeczko
[*]
[*]
[*]
 
reklama
Zgadzam się z Tobą Kozica smutny to dzień
tez przesyłam światełko dla Majeczki (*)(*)(*)
niech śpi spokojnie u aniołków...:sad:
 
tomola ja nie mam problemu, bo mlody 100% butelkowy i to od urodzenia :sorry2:
wiec ja wychodze do pracy mlody sobie spi do 8 i dopiero wtedy wcina sniadanko.
mrozik ;-) my tez mamy szlaban na kaszke dopoki mlody nie bedzie chodzil, zadnych biszkoptow i innych ciasteczek do 10 miesiaca ;-)
 
dziewczyny ja tak z innej beczki. Moja Karola ma trochę płaską głowkę z prawej strony. I myslałam ,ze trochę jej sie wyrówna ale dalej ma taką krzywa :(czy to ju
z tak zostanie :(?
 
Fiolka - nie mam pojęcia, a pytałaś pediatrę?
Czy ty masz jeszcze starsze dziecko? bo tak widzę jakiegoś chyba chłopczyka u ciebie w profilu :-p?
 
mrozik jak była u lekarza to pow.,ze to tak nie widac i włosy zasłonia:( ona ogólnie podchodzi olewajaco do dzieci taka jest niestety w przychodni dr.
A tem chłopczyk to 5 letni bratanek i mój chrześniak:D Trochę żałuje ,że nie zaszłam wcześniej w ciązy teraz miał abym 2 :)
a tak an marginesie to jak się czujesz nic cię nie boli , jesteś na diecie??
 
Fiolka my walczymy z lekką spłaszczoną główką małego i też z prawej strony. Pani pediatra powiedziała że mamy o tą poprawe walczyć bo to jeszcze może sie wyrównać ale tak za 2 m-ce to już będzie trudniej. Dlatego my podłożyliśmy małemu pod materac grubą książke (literature polską :-D) i jak go kłade do łóżeczka to ma spadek i od razu głowa leci mu na właściwą strone :tak: ostatnio na wizycie pediatra mówiła ze jest coraz lepiej co mnie cieszy :-) a Madziara pisała kiedyś że jej Nikodem ma płaską główke z tyłu bo leży na wznak.
 
Zgadza się Nikodem ma płaska główkę z tyłu. Lezy już więcej na boczkach ale na razie nie zauważyłam zbytniej poprawy.
Byłam z nim na osłuchaniu i lekarz powiedział, że na oskrzelach słychać poprawę. Zastrzyki nadal utrzymujemy i kolejna wizyta w poniedziałek.
 
co do ksztaltu glowki, to krzys zaraz po urodzeniu mial tyl glowki bardzo spiczasty,z profilu wygladalo to jak przewrocone do tylu jajko( bylo to wynikiem ulozenia posladkowego i zablokowaniem sie glowki pod moimi zebrami)i bardzo utrudnialo maluszkowi spanie i lezenie z glowka na wprost, w okolicach skroni mial nawet takie wgniecenia od moich zeber...co prawda nikt tego w szpitalu nie mowil glosno, ale ja balam sie czy ten ucisk nie bedzie mial wplywu na jego rozwoj umyslowy:-( bo to nigdy nie wiadomo:-( wiele lez wylalam z tego powodu:-(
na szczescie juz mu sie glowka ladnie ulozyla jest calkiem ksztaltna i maly rozwija sie tak jak powinien, ;-)
 
reklama
WItajcie dziewczyny, bardzo ale to bardzo dlugo mnie tu nie było.....Napisze w skrócie co u nas.
No więc, nie karmie już piersią, miałam mało pokarmu, Zuzia była ciągle nienajedzona wiec przestawiłam ją na mleko modyfikowane. Pozatym Zuziulek je kaszki, zupki i obiadki gerbera, pije soczki bobofrut i herbatki hipp, wcina ziemiaczki z gotowanym mieskiem albo z rosołkiem, i sama je biszkopciki, z owoców na razie tylko jabluszka.
I co najwazniejsze sama juz siedzi. Z każdym dniem coraz wiecej umie i daje nam coraz wiecej radosci.... nie myslalam ze dziecko to taka "fajna sprawa":-D
 
Do góry