reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Zapomniałąm jeszcze o ząbkach napisać. One naprawde długo potrafią wychodzić. U nas były etapy. Ja już poznaję tez kiedy mu dokuczają. Co nie oznacza że za parę dni wyjdą. Górne jedynki i dolne dwójki już go ponad miesiąc męczą. Też nie moge mu wtedy dziąsełek posmarować, bo ostatnio zaciska i jeszce głową macha na wszystkie strony zeby mu nie dotykać​
 
reklama
Dziewczyny tak mi szkoda tych waszych pociech... jakie to niesprawiedliwe, że tak musza cierpiec :-((a najgorsze,że to dopiero początki). Tyle, że Wy juz macie część za sobą, bo u nas ani widu ani słychu ... ząbków brak :-(


Co do karmienia piersią to ja tez juz małęgo odstawiłam. Najpierw stopniowo, pił rano i wieczorem i w nocy jak sie obudzil, pozniej tylko wieczorem a na koniec tylko w nocy. Zero protestow. A i laktacja sama ustała.

Duzo cierpliwosci życze wszystkim mamom ząbkujących dzieci :tak:
 
Wow ale super różowy paseczek...śliczna księżniczka...:tak:
viviana mamy watek "Nasze skarby juz z Nami" tam wklejamy wszystkie foty;-):tak:
 
Luxik w zlobku narazie sa 4 dzieciaczki w tych godzinach co Karolek wiec prawdopodobienstwo malenkie:tak:
Natalia a co kara sie nalezy:cool2:pamietaj jak bedzie zdjecie zamykaj oczy:sorry2:;-):-D
Mrozik tez widze wlasnie ze te ***** zeby to etapami ida i ida... trzymaj sie dzielnie przed jutrzejszym dniem:tak:bedzie dobrze!!!
Kira pisz o wymiarach Adaska koniecznie bo tak narzekalas ze malo je a zobaczysz, ze waga pewnie ok:tak:
 
Viviana - super księżniczka wychodzi na zdjeciach :-). Natalia - ja też zwróciłam uwagę na ten pasek - rewelacja
Karolki - a katar po spacerku myślisz ze mógłby złapac? Ja bym raczej suche powietrze w domu obstawiała. U nas pierwsze co to o to pytają :dry:
 
Karolki-ale ja sie nie boje ze Adas za mało wazy;-)tylko ze za duzo:-Dtylko wlasnie skad ta waga skoro tak malo je:confused:ale czuje po sobie ze malo nie wazy;-):-p
Obstawiam 10 kg:cool2:przyjmuje zaklady:rofl:
 
reklama
Dzieki Madziara, jednak dobrze mi się wydawalo, że to świeża sprawa. Moja glutenu nie dostaje i chyba jej z tym dobrze, heheh :-p
Jutro ide na szczepienie , więc będzie tez zważona i zmierzona. lekarka powiedziała, że już teraz nie bedzie tak sporo przybierać. Przekonamy się, my jest ciężko okreslić przyrost wagi, jedynie po ciuszkach widać.Wyobraxcie sobie, że pojdziemy razem z moim bratem, który jeszcze lekarza nie zmienił i idzie jutro na jakieś szczepienie (19 lat). Śmiejemy się, że wujek bedzie plakał, a Wiki go pocieszać:-D
viviana - super mala elegantka
 
Do góry