reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Witaj Ewelia ja daje wiki zalezy czasami strzykawką ona ma 5 ml to jedna rano i jedną wieczorkiem ale niedawno koleżanka mnie przestrzegała żeby uważac bo ona swojej córce to dawała to strasznie pobudziło jej apetyt i strasznie przytyła i trochę dawki zmniejszyłam i daj małą łyżeczke rano i jedną wieczorkiem ale powiem wam że zauwazyłam teraz podczas biegunki nie dawałam jej wcale i od razu katar a od wczoraj dostaje znów. Wogole wiki mi przypomina że ma dostac syropek cwaniara staje koło szfki zaczyna udawac kaszel i wyciąga ręke pokzaując syropek:rofl2:
 
reklama
Witajcie,
ja też się dawno nie odzywałam, ale podczytywałam trochę.
Teraz wszystkie z nas pewnie zajęte przygotowaniami do świąt, ja nic nie muszę robic, bo spędzamy u rodziny, codziennie gdzie indziej, ale upiekłam i tak pierniczki i sernik (tak wcześnie, bo ja mrożę).
U mnie 12 tc, chodzę do pracy, nie jest źle, cieszę sie z drugiego dziecka, choć na początku to jak grom z jasnego nieba spadło i byłam przerażona. Dominika całuje mój brzuch, jak się spytam "gdzie jest dzidzia" :-) Ciekawe co z tego rozumie :-D

Mam pytanie, czy odzwyczajacie już od butelek, niekapków? Moja córcia bardzo chce pić z dorosłego kubka i ciągle ode mnie herbate by podpijała i tak się przy tym cieszy, więc już chyba pora na przestawienie po trochu, jak by się dobrze nauczyła, to całkiem odstawię niekapka.
 
Laura - jeszcze nie mialam okazji Ci pogratulować, Więc WIELKIE GRATULACJE. Oj dobrze ze nie musisz robic tyle na swieta bo ciezkoby ci bylo. Widać ze Dominisia bedzie wspanialą siostrzyczką. Co do kubkow, to Zuzia z butli tylko mleko pije, takto z niekapków ale ostatnio tez zauwazylam ze chce ze szklanek i kubkow pic wiec kupilam jej kubek niekapek Canpola tak zeby moznabylo ten dziubek odkrecic i powstal "zwykly" kubek tyle ze z wygodnymi raczkami do trzymania. Dopiero trzeci dzien z niego pije i to tylko do posilkow, bo jak łazi z nim po mieszkaniu to rozlewa. Musze przyznac ze idzie jej rewelacyjnie, kilka nieudanych prob i pije super tylko musi miec troszke. Ze zwyklego kubka bylo jej ciezko bo tylko z jednym uchem i cieższy troche.

Kira - oj to nieciekawie z ta reka, teraz musisz troche poodpoczywac sobie, choć trudno to zrobic przy malym dziecku

Nata - Dziekujemy za życzenia i jakbyś już nie byla to my również życzymy Wesołych Świąt

Wiki - Zuzia też nieraz przypomina, a najgorzej jak jej sie już da i wypije to woła jeszcze to jej strzykawke musze pomoczyc i zlizuje
 
Kira no to faktycznie nieciekawie z tą ręką, pewnie bardzo boli takie coś?? Życzę szybkiej poprawy!

My dziś ubraliśmy choinkę, Kuba nosił bombki (te plastikowe) i teraz trzeba mu tłumaczyć że nie wolno ich zdejmować z choinki, na razie nie rusza...;-)
Ja dziś z mamą piekłam pierożki (ciasto drożdżowe + kapusta z grzybami w środku) w całym domu pachnie świętami ;-)
 
Wiki, Bartuś też często udaje kaszelek, zwykle gdy któreś z nas akurat odkaszlnie.:tak:I pociąganie nosem też próbuje, śmieszny jest
Laura, mój też chce pić z dorosłego kubka, ale marnie mu to idzie, czasem mu daję i przytrzymuję, ale i tak rozlewa mocno, więc na razie nie naciskam, odczekam, aż będzie gotowy
Kozica, Bartek też pomagał przy ubieraniu choinki:-)
 
Hej

My juz jestesmy u mojej mamy Piotrek choinke raczej omija nieraz pokreci jakas bombka i to wszystko takze w naszym przypadku strach ma wielkie oczy...:sorry2:

Dzisiaj lecialam do sklepu bo przypomnialam sobie ze mialam Piotrkowi jakas odswietna koszule kupic bo wyrosl ze swojej:-)No na prezent kupilam mu taka wielka zielona zabe bo ma swirka na punkcie żabek:sorry2:
Zycze Wam kochane Zdrowych Spokojnych Swiat
 
Życzę Wam nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!



los.jpg
 
reklama
Z OKAZJI ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
PRZYJMIJCIE ODE NAS SKROMNE ŻYCZENIA:)

Życzeń, które Tobie życzę,
na razie nie wyliczę.
Więc podaję pierwsze z kraju,
by Ci żyło się jak w raju.
By w wigilię u rodzinki,
wszyscy mieli fajne minki.
By przy stole chciał zagościć,
pakiet zdrowia i miłości.
I u wszystkich był tak mocny,
by pozostał całoroczny.
Bo niewiele nam potrzeba,
by przytulić się do nieba.
Boga w sercu, bliskich blisko
i miłości ponad wszystko:)))

_______________./\.
____________ __>_<_
_____________Ѽ.\/ Ѽ
___________;->( ɕѼ Ҩ .
___________@.♥ '(█) ♥ *$
________Ѽ "( ()♥t (Ѽ)o*♥*
_______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█)
____________>o*oѼ @.<
_________o`-.♥.-@""-Q '♥~@'
______♥.'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.)
____Ѽ o (█). @* '-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ
__________Ѽ -♥-'Ѽ ♥._ Ѽ
_______@.♥ '*Q ♥ *(█), @.♥ '*
___.♥' @ _ ɕ♥ _.-'~♥-. @ ´(♥)`-*.o
__.(█)* ♥ ..-' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`)
_________(Ѽ ) '-._♥__(Ѽ)@
____;--♥' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥
___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*'.
_(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█)
_____________▓▓▓▓▓___
 
Do góry