reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Dzieki dziewczyny:-)
Natalia-torcik smaczny bo pod spodem biszkopy,bita smietana i brzoskwinie:tak:ale ta masa nie wyszla taka jak powinna,moze na zdjeciu wyglada ładnie ale mial pare defektów:-ptyle ze jak na pierwszy raz to nawet niezle;-)
Edyta-robilysmy z mama-tragedia:baffled:nie dosc ze tam do tych pianek idzie jeszcze kilogram cukru pudru to bardzo ciezko sie wyrabia i bardzo szybko twardnieje,tata sie smial ze mamusia zrobila dziecku gipsowy odlew tortu :-D Ja juz dałam sobie spokój z barwnikami-wyszedł lekki seledyn:tak:
Kasia-Adas dostał taki "warsztat" MAŁY MONTER~WARSZTAT SERWISOWY NA WÓZKU~PROMOCJA (701986822) - Aukcje internetowe Allegro
Bardzo fajny,lekki,duzo czesci,Adasiowi sie podoba a to najwazniejsze:tak:,dostał tez samochód policyjny z dzwiekiem(masakra:szok:) ciuchcie z roznymi melodyjkami i swiatelkami,co robi "ciuch,ciuch";-) i książeczki:tak:
Co do przepisów-mam mnostwo i na sałatki i na ciasto.Tylko powiedz czego szukasz:tak:
Antylopka-Witaj:tak: no wlasnie,pełno pseudo kierowcow,az strach czasami....
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kira - tak :-) Barwniki mam jeszcze od tamtego roku jak robiłam z tą masą fajne są po wystraczy dac bardzo malutko a kolory super to był bardziej taki turkus:-)
 
Dziewczyny torty są super!! Ja miałam zwykły z cukierni, imprezy wielkiej nie było tylko gril bo było gorąco i rodzina daleko....
NataK cieszę się że pomysł ze smokiem skutkuje ja to też z innego wątku ściągnęłam :-)
 
My obchodzimy 2 latka w piątek, jeden torcik zamówilam w cukierni - wiśniowy, a drugi zrobię sama, ale już się nie będę bawić w wielkie ozdabianie i dekorowanie, bo na początku sierpnia robiłam dla teściowej na urodziny (zapraszała nas na 4 dni nad jezioro) i sie umęczyłam. Robiłam warstwowy na biszkopcie, przekładałam konfiturą wiśniową, śmietaną i masa krówką, a na górze jeszcze napisy i ozdoby. Taki sam robiłam w maju na imieniny Wikuni, więc teraz myślę, że jakis na zimno zrobię z owocami i galaretką. Wiktoria sobie zazyczyła wszystkie postacie z Ulicy sezamkowej. Elmo juz wczesniej od nas dostała, teraz dostanie jeszcze Berta, Erniego, Grovera i Ciasteczkowego Potworka. jeszcze chce Zoe, ale nie moge znależć:zawstydzona/y:
 
KasiaWie - ja tez Cie pamiętam i to jeszcze z ciążowych czasów (ja tak nie pokolei odpisuje, bo czytam od świezych postów do tych starych, heh):tak:

jeszcze muszę Wamn napisac, że moje dziecko jest teraz największym fanem sportowym w okolicy. Teraz jak sa mistrzostwa w LA ( a ja oglądam bo sama kilka lat trenowalam, nawet z pyrek w jednych mistrzostwach akademickim wspólnie stratowałam w skoku wzwyż - sama nie mam takich sukcesów, hm...:baffled:) i mała podgląduje wieczoremi z nami. Wczoraj założyła sobie medal marcina z bowlingu i jak widziała kogośz medalem, to mówila "Niunia teś medal ma, blawo mamusia, blawo" Kochana :tak:
no i jeszcze nauczyłam ja całej przyspiewki o Kolejarzu (czyli lechu Poznań), ale takiej ładnej, której nie trzeba ocenzurowywać i śpiewa jak widzi mecz.
 
antylopka - no to zdolna córeczka Ci rosnie:-)

Ole nie interesują za bardzo bajki nawet jak Maciej oglada to nie ma zbytniego zaciekawienia, może dlatego że prawie w ogole nie włanczałam bajek tylko dla niej. Z jedej strony się ciesze ze tak jest bo Maciej w jej wieku to doslownie był juz nałogowcem i tak jest do dziś i niestety z tego wzgledu czasami są problemy bo w momencie jak mu zabronie to są nerwy płacz itd.Tak samo jest z komputerem dlatego puki Ola nie bedzie potrzebowała to jej nie pozwole usiąs.
 
U nas z bajkami jest tak ze te na mini mini go nie interesuja chyba ze piosenki ale uwielbia ogladac na komputerze krecika ....a jak chce zeby skonczyl to poprostu cos wymyslam ze pojdziemy np poczytac jakas ksiazke ktora lubi albo spacer albo ze krecik jest zmeczony i musimy go wylaczyc i nie ma płaczow tylko zagaduje wiec narazie nalogowcem chyba nie jest:-D
 
Antylopka ja Ciebie tez pamiętam :tak:
Kira mi chodzi o przepisy takie żeby ne trzeba było się długo bawić przy robieniu a zeby było dobre:-)no i nic trudnego,bo ostatnio mam pecha przy robieniu ciast:zawstydzona/y:nie wiem co sie ze mna dzieje,zawsze wszystko mi wychodziło:-(
Natalia moja Julia tez ogląda krecika i nic poza tym:eek:jk jechalismy nad morze to zamontowalismy w aucie taki maly telewizorek z dvd i przynajmniej mała miała co robic jak nie spała bo naczej nie wiem jakbysmy zajechali,a nad morze mamy 10 godzin jazdy:sorry:
 
reklama
U nas bajki z Mini wiodą prym;-)a szczegolnie Strażak Sam,Tomek i Harry:-Dinne tez czasem obejrzy,Peppe,Fifi itd
Ale znowu odwidzialo mu sie czytanie:baffled:zamyka mi usta i zabiera ksiazke jak chce mu poczytac:-D
Antylopka-to niezła zawodniczka z niej;-)
Kasia-jesli chodzi o cisto to chyba najlatwiejszy i raczej lubiany przez wszystkich jest biszkopt z owocami i bita smietaną:tak:tam tylko smietana moze ci sie nie udac;-)ale od tego sa fixy:-)
 
Do góry