reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Byłam dwa dni w szpitalu bo znowu miałam bóle w nerkach i musieli badanie zrobić.
Na szczęście to tylko ucisk powiększającej się macicy i powiększona miedniczka nerkowa

No i najważniejsze będziemy mieli drugą córcię (Olę) cieszymy się bardzo chociaż mieliśmy maleńką nadzieję na synka.
 
Hej kobitki :-)
Jestem, jestem :-) trochę zabiegana, zasprzątana itd.
Widzę, że tu gwarno i bardzo mnie to cieszy, bo jest co poczytać, gorzej z nadrobieniem :-p
czarnula mój Kubuś też często mówi o sobie w osobie żeńskiej, ale zwalam to na to, ze przebywa głównie ze mną :tak: Za to z tatusiem rzadziej się myli ;-)
aneta456 super, że druga córa :tak: Alutka będzie miała wymarzone towarzystwo do zabaw :tak:
Natalia85 też Cię dawnooo nie było...
mrozik to nieciekawie z tym biednym paluszkiem :-( dobrze, ze mamy na forum kogoś w temacie czyli Antylopkę :tak:
kozica u nas od przyszłego roku rusza taka akcja darmowego przedszkola dla dzieci od 3 roku życia, jak będzie w realu to się okaże, ale jestesmy z mężem skłonni zapisać Kubusia choćby po to, by "łyknął" troszkę angielskiego, nie będzie to w pełnym wymiarze godzin, bo z tego co się orientowałam to tylko kilka godzin w tygodniu, ale chyba warto, mały jest tu taki samotny... :-(
Sciskam Was WSZYSTKIE serdecznie, więcej na zamkniętym :cool2:
 
NataK jedyne co mi w tym przedszkolu przeszkadza to to że tam są dzieci od 3 do 5 lat!!!! Wszystkie w jednej grupie....bo tylko jedna jest. Ale mam nadzieję że jak będzie płatne to tych dzieci za wiele nie będzie hehehe.
 
Kozica - faktycznie szkoda że nie ma podziału wiekowego...
Ja już sie zdecydowałam na przedszkole, teraz jeszcze Marcin musi wybrać i będziemy dyskutowac :sorry:
 
kozica- przedszkola bez podzia;lu na grupy wiekowe zazwyczaj działaja na zasadach montessori, mi się to podoba, ale dowiedz się, czy tak jest rzeczywiście, czy tylko jest zniesiony podział i nic poza tym
 
Jej, a co to takiego? :-)
My jutro idziemy na usg paluszka. Ale sie boję. Ciągle mam nadzieję ze to sie da jakoś nieinwazyjnie "naprawić"
 
Aneta - nie wiem jak to zrobiłam, ale nie widziałam wcześniej twojego wpisu, czy mi sie coś juz z pamięcią dzieje :eek:. Juz wszystko dobrze u Ciebie? Dobrze że to tylko ucisk... No i bedziesz druga strojnisie miała :-)
Antylopka - już poczytałam, ale w tych małych przedszkolach to zazwyczaj jest zwykłe zniesienie podziału, bo jest na tyle mało dzieci, ze nie opłaca sie tworzyc grup. U mnie w gminie tak jest i sąsiadki córka dawała małą do takiego przedszkola, stąd wiem. Chyba raczej w Polsce jeszcze do takich metod nie "dorośliśmy" - no chyba ze w jakichś prywatnych przedszkolach... Sama nie wiem:unsure:.
 
reklama
Do góry