reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Witajcie
Wczoraj z Wiktoriom wróciłyśmy do domku. Urodział sie 6 marca o 15:25. Siłami natury - 3100 g i 55 cm długa. Chudzinka straszna ;). Udało sie bez nacięć i pęknięć i nawet nie czuję ze rodziłam. Super sprawa :)
Filipek za to chory na zapalenie oskrzeli i nie mam zbytnio czasu przez to. Dla siostrzyczki jest bardzo miły i wszystko by jej oddał.
POzdrawiam
 
mrozik - moje gratulacje , ciesze się ze juz po, to niech się dobrze chowa :) Całuski dla obojga dzieciaczków:-)
 
Mrozik - WIELKIE GRATULACJE!!! Nareszcie masz porod za sobą i tak długo wyczekiwanego dzidziusia w ramionach.

Aneta - szykuj sie kochana, teraz tylko Ty zostałaś

Widze ze o lóżkach piszecie, my tez cos myslimy bo narazie Zuzia spi w łóżeczku ze szczebelkami jeszcze w swoim pokoju a Julek w łóżeczku turystycznym z nami. Ja bym chciala łóżko pietrowe bo to jednak duza oszczednosc miejsca ale wiadomo narazie za wczesnie, ael za 3-4 lata napewno. Teraz chce kupic jej wieksze takie z osłonkami po bokach, tez drewniane
ŁÓŻKO łożeczko DISNEY KUBUS PUCHATEK.PROMOCJA (940135316) - Aukcje internetowe Allegro
cos takiego tylko drewniane
a Julek mam nadzieje w jej bedzie spal

Co do drzemek to Zuzia zrezygnowala z nich jak skonczyla 1,5 roku zreszta zawsze ciezko bylo ja na drzemke polozyc

U nas Zuzia jest strasznie za bratem, tuli go, caluje i na rece bierze, pokazuje mu zabawki. Oczywiscie trzeba pilnowac bo potrafi mu skarpetke do ust wlozyc albo poduszka buzke przykryc, ale jak narazie jest super.
 
mrozik - gratulację!! Super parka:tak: Zawsze chciałam miec starszego brata, a mam dwóch młodszych:shocked2: Chciałam tez najpierw urodzić chłopca, potem dziewczynkę, żeby chociaż córeczka miała straszego brata, a tu historia się powtarza:-D No ciesze sioę z takiego porodu, pełna swoboda od razu po porodzie, co? Pamietam to i mam nadzieję, że nastepnym razem tez tak będzie;-)
 
Ewelia-Łóżko super też chorowałam na taki mebel w końcu jednak zdecydowaliśmy się na fotel rozkładany bo mało miejsca zajmuje.
Spoko spoko doczekacie się i na mnie mam jeszcze trochę czasu.
 
reklama
Ewelia ladne lozko, ale dla mojego Xaviera byloby raczej nie praktyczne, bo straszny z niego wariat i po wszystkim skacze i biega wiec ramy plastykowe chyba by dlugo nie wytrzymaly. Ja kupilam dla niego takie lozko Junior Bed with Spring Mattress on eBay (end time 14-Mar-10 18:32:29 GMT) ale z czasem zmienie na cos kolorowego i w jakims fajnym ksztalcie. Teraz spi w swoim lozku i od czasu do czasu przychodzi w srodku nocy do nas.

Ostatnio zastanawiam sie nad kupnem takiego plecaczka z taka jakby "smycza" zebym go mogla zatrzymac jak mi ucieka na ulicy Littlelife Toddler Animal Daysack Bee Rucksack children on eBay (end time 12-Mar-10 09:41:28 GMT) kiedys bylam przeciwna żeby tak prowadzac dzieci ale zauwazylam ze duzo matek w Anglii prowadza na czyms takim i zakupie mu ten plecak. Przynajmniej będzie bezpieczny na ulicy i do sklepu będę mogla spokojnie wyjsc z nim.
 
Do góry