reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Dzięki Antylopka!
U nas pada śnieg.... jest beznadziejnie.... nastroju nie mam na nic.... do d....
 
WESOLYCH SWIAT! (troche spoznionych)
My wszyscy chorzy, nosy pozatykane okropnie, kaszel, mala nie spala do 3 w nocy, nos zawalony, niczym nie umialam jej ulzyc, jakby produkowala go bezprzerwy,Tomek obudzil sie o 2 w nocy,najmniejszy co 2 godziny do cycka, my ledwie zywi, spuchniete gardla, bol glowy, tragedia.
Nie ma goraczki, maja apetyt,wiec nie wiem czy warto sie zbierac do lekarza. Poczekam 2-3 dni i zobaczymy co bedzie.

Kozica
u nas slonko niby,ladnie na dworze, a chorobska, to tak jakby pogody wcale nie bylo :-(
 
Luxik, jak dzieci? Pozdrowieli wszyscy? I jak noworodek i mamusia młoda? Doszłaś do siebie?

Jakaś cisza tu zapanowała, może dlatego że cieplej na dworze. Dziewczyny, chyba w końcu ta wiosna już jest, bo to jakaś masakra była do tej pory. Dziś porobiłam zmianę odzieży na wiosenną - kurtki, buty, czapki i zaraz zrobiło mi się przyjemniej.:-D
 
Kama - my zakupiliśmy dopiero buciki lżejsze. Ale póki co w kaloszach zasuwają bo mokro i błotniście :tak:
Kurtki jeszcze zimowe zakładamy, ale spodni już nie- tych od kombinezonu.
Kozica - jak nastrój? Lepszy
Luxik - napisz co u Was, bo martwimy się jak się tak długo nie odzywasz.
Antylopka - a u Was to już pewnie wiosna pełną gębą?
 
Kama- jesli czapki to chyba jeszcze nie pełna ta wiosna;)
mrozik- no juz nie narzekam. Rano jest min 10 stopni jak wychodzimy, wiec ok. Dzis pieknie bylo i zaliczylismy 2 godziny na wyspie w bezrekawnikach a nie kurtkach.
 
Cześć kochane!

No nareszcie mamy trochę słońca!!!! U mnie lepiej.....tak ciut...... zabrałam się za porządki i znowu nie mam czasu....
Pozdrawiam wszystkich!!!!
 
U nas sobota była bardzo ładna. Teraz znowu chłodniej.Ale i tak dużo lepiej niż tydzień temu.
Antylopka - to u nas dzisiaj 1 stopień było. Ale po południu już do 10 dochodzi :-)

Luxik - co u Was?
 
reklama
My wyladowalismy z maluszkiem w szpitalu, musieli wykluczyc zapalenie pluc :( cala rodzina po grypie dostala na dodatek jelitowki, teraz niby dobrze tylko mi cos przejsc nie moze, jutro ide do lekarza, mam nadzieje ze da mi w koncu jakis antybiotyk, bo nie mam ochoty juz chorowac.Czy wogole istnieja jakis normalne leki dla karmiacych kobiet?bo paracetamol i syropki dla dzieci przestaly na mnie dzialac :(
U nas tez piekna pogoda, bylismy na spacerze, ale wrocilam niezywa, czlowiek jak jest chory z malymi dziecmi to jest naprawde nic wesolego :(
 
Do góry