reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

reklama
Hej:)
jak u Was?
U mnie jest mama, została w srode z dziecmi jak bylismy w Amsterdamie:) Wyjazd super udany, miasto nas zauroczylo do tego stopnia, ze planujemy wrocic na dluzej!
Luxik- jak Ci mijają dni z trojka maluchow?
 
Antylopka - a mecz jak Wam sie podobał? Ja w Amsterdamie nie byłam. Miałam chęć podjechac w zeszłym roku po Paryżu, ale już za dużo by to dla dzieci było i odpuściliśmy. Może innym razem się uda.

Luxik - jak tam dzieciaki? Zdrowi już jesteście?
Kozica - to chyba się trochę oaliliście? Teraz tak słonko grzało...
Kama - a Bartek na dwóch kólkach jeździ ? U mnie ledwo ledwo. Chyba lepiej Wiki idzie ze złapaniem równowagi. Filip jest bardziej strachliwy
 
Dziewczyny potrzebuję Waszej opinii!!! I to PILNIE!!! Chcę kupić wózek (parasolkę) i mam już "nagrane" kupno INGLESINY ZIPPY macie może jakieś informacje na temat tego wózka? Może go widziałyście albo ktoś ze znajomych ma taki??? Ja poczytałam opinie i w większości są pozytywne. Odpiszcie proszę szybko!
 
Kozica - nie znam:( tutaj 90% to Mac lareny. My tez chcemy "parasolke" kupic, ale mysle ze zamowie brevi marathon, bo z wielofunkcyjnego brevi jestem mega zadowolona- wozek po Adasiu a nawet oderwanego przysłowiowego guzika nie ma.
Mrozik- Wiki w ubiegłym roku jeździła na dwoch kółkach. Zaczęła chyba pozna jesienią 2011.
mecz ok, Chelsea wygrało wiec sie ciesze. Spodziewałam sie lepszego dopingu... Angole opuści browarem nie mieli siły dopingować w ogole.
 
No nic, już kupiłam.... pewnie jutro dotrze, denerwuję się trochę ale teraz już nie ma odwrotu ;-)
 
reklama
Ehhhh dziewczyny, nacięłam się.... aż mi wstyd że tak się dałam "załatwić" :-( wózek niestety nie jest w takim stanie jak pani mi opisywała.... nie ma tragedii ale te szczegóły mnie wkurzyły :wściekła/y: A odesłać to chyba nie można....nie wiem jak to jest prawnie może Wy się znacie? Kupiłam wózek przez TABLICĘ.
 
Do góry